Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Закарпаття активно займається розвитком екологічного туризму

16.04.2009, 06:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомив UA-Reporter.com директор МАІРР Вадим Пилипенко, на минулому тижні у селищі Стакчин Пряшівського краю Словаччини відбулася перша робоча, партнерська зустріч виконавців словацько-польсько-українського міжнародного проекту „Зелені Полонини, зелена аорта туризму, зелене світло для кооперації” за фінансової підтримки Програми Норвезького Фінансового Механізму (Program of the Norwegian Financial Mechanism – "NORWAY GRANTS").

За умовами Програми "NORWAY GRANTS" її учасниками можуть бути тільки представники країн членів Європейського Союзу, але вперше, до партнерської мережі виконавців проекту залучено органи самоврядування та громадські організації Закарпатської області України. Головним партнером проекту є рада громади селища Стакчин Пряшівського краю Словаччини, Ян Кереканіч -староста. Партнерами проекту з боку Словаччини є: Регіональний центр охорони природи Народний парк "Полонина", Гіч Мар’ян - директор парку та Агенція Регіонального Розвитку "POLONINA" Святослав Густяк – директор агенції.

З боку України до виконання заходів проекту залучено органи самоврядування та провідні інституції регіонального розвитку, а саме: Велико-Березнянська районна рада Закарпатської області в особі Василя Канюка - голови районної ради, Міжнародна асоціація інституцій регіонального розвитку "МАІРР", Наталія Носа - керівник Асоціації та Регіональне молодіжне екологічне об’єднання "ЕКОСФЕРА" Оксана Станкевіч – голова організації. З боку Республіки Польща, партнерство представлено гміною Лютовицька Підкарпатського воєводства в особі Володимира Подіма - голови гміни.

Під час міжнародної зустрічі відбулося підписання Угод про співпрацю між партерами проекту "Зелені Полонини, зелена аорта туризму, зелене світло для кооперації". За умовами Угоди партнерами проекту закладені основи прикордонної співпраці, які полягають у таких основних напрямках, як організація та проведення спільних наукових досліджень, навчання та обмін науково-навчальним персоналом, спільна організація конференцій, семінарів, тренінгів та круглих столів, розвиток інституційної співпраці, захист навколишнього середовища, стале використання та управління природними ресурсами та інші напрямки, які становлять сумісний інтерес для партнерів.

За результатами даного проекту, через партнерську співпрацю, планується розробити концепцію розвитку просторового розвитку екологічного туризму на території Народного парку "Полонина" та прикордонних територій України та Словаччини, представити її для розгляду та затвердження громаді та керівництву Пряшівського краю і Закарпатської області. До розробці концепції буде залучено представників органів влади та самоврядування, представників природоохоронних органів та громадських організацій, а також провідних спеціалістів та експертів регіонального та просторового розвитку країн партнерів. Однією із головних цілей проекту є створення і реалізація нової сумісної ініціативи під назвою "зелена аорта туризму", до якої планується залучити регіональні громади: Стакчин, Убля, Уліч, Осадне, Великій Березний, Стужиця, Ужок, Лубня та інших прикордонних громад України та Словаччини.

Як було відмічено всіма учасниками партнерської зустрічі, завдання, які ставить перед собою даний проект, цілком відповідають інтересам прикордонних регіонів Словаччини, Польщі та України. Зокрема, голова Велико-Березнянської районної Ради Закарпатської області Василь Канюк та представник депутатського корпусу Пряшівського краю Ярослав Регец підкреслили, що головним завданням, яке стоїть перед партнерами, є розвиток туристичної привабливості територій і збереження природного потенціалу, що у свою чергу повинно сприяти соціально-економічному розвитку прикордонних територій країн учасниць проекту.Источник: UA-REPORTER.COM

Схожі теми
• Губернатор Закарпаття цікавився роботою станції, яка займається переробкою шкідливих газів зі сміттєзвалищ 
• За розвитком туризму Україна на рівні з Намібією та Гватемалою 
• Закарпаття: Територія українсько-угорського міжкордоння стане осередком розвитку туризму 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 04:14.


bigmir)net TOP 100