Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Історія й культура Закарпаття
Історія й культура Закарпаття Історія, культура, природа й інші невичерпні цінності Закарпаття

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 24.06.2009, 00:19   #31

Ви Подякували 32 раз(ів)
Вам Подякували 231 раз(ів)
Дівчина
Автор теми

Межгорье - один из поэтических уголков Карпат. Нет значения в какую пору года вы попадете на Межгорье, оно прекрасно всегда. Подавляющее большинство территории района занимают горы, а высочайшей точкой есть вершина Стримба (1719 м). Наибольшее горное озеро Украины, Закарпатья и Межгорья - Синевир, образованное 10 тыс. лет назад на высоте 989 м и имеет площадь 7 га, наибольшая глубина 27 м. Другое его название Морское Око. Озеро издавна было настоящей туристической Меккой. Еще одно озеро меньшее за величиной, но также уникальное - Озерцо, или Дикое озеро. Единым и уникальным во всей Европе есть музей леса и сплава на Черной Реке, который действует на территории НПП "Синевир". Это - чудо-объект, которому фактически нет аналогов во всем мире. Замечательное гидротехническое сооружение XІХ столетия, сооруженное на воде.

Оно использовалось для сплава леса, связанного в дарабы (плоты). Его сложное, как в то время, техническое и архитектурное решение базировалось на богатстве традиций народного строительства. О сноровке закарпатских мастеров составлены легенды, а созданные ними шедевры культовых, жилых, административных и других сооружений вечно будут поражать своей неповторимой красотой. Из горных недр бьют 48 целебных источников минеральной воды. Эти хрустально-чистые воды типа "Ессентуки" и "Арзани" в объединении с лечебным карпатским воздухом прибавят здоровья любому. В районе с.Пилипець Межгорского района находится один из красивейших водопадов Украинских Карпат - Шипот. Межгорье является также центром горнолыжного спорта. Этому оказывает содействие как географическое, так и климатическое условия района. Сейчас работают бугеля в смт. Межгорье, возле сел Поляна, Синевир, Подобовец, В.Студеный. Есть прокатные пункты горных лыж.
Мініатюри
Вид с горы Озерна.jpg   Готель Морське око.jpg  
szantai поза форумом   Відповісти із цитуванням
szantai, Дякую! viklord, Малой
Старий 12.07.2009, 12:43   #32

За замовчуванням

Я была на экскурсии в Закарпатье,Ездила в многие места, но озеро Синевир меня просто потрясло своей красотой. Всюду такая чистота, не в каждом городе увидишь мусорки с мусорными пакетами.
nina поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 29.07.2009, 20:28   #33

Вам Подякували 4 раз(ів)
За замовчуванням

Дуже красиво -була я там! мені там дуже сподобалось там.
lyalkina85 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 18.03.2010, 20:16   #34

Ви Подякували 5 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від szantai
До унікальних місць Закарпаття можна віднести й Ужгород. Щоб побачити буйне цвітіння сакури, не потрібно їхати до Японії. Сьогодні це диво-дерево можна побачити в будь-якому куточку міста. Примхливе деревце привезли в Ужгород у 20-х роках минулого століття. Ботаніки дослідили, що специфічний закарпатський клімат справді дуже добре підходить для сакури. Щоб помилуватися цвітінням японської вишні, в травні до Ужгорода їдуть романтики.
В Ужгороді росте більше тисячі японських дерев. Тут навіть можна придбати сакуру. (Тепер рожеве цвітіння милує око в багатьох містах і селах області).
Ще одна перлина міста - найдовша в Європі липова алея на набережній Ужа. Уздовж двох кілометрів 150 метрів росте шість сотень дерев чотирьох видів - кримська, американська, канадська та широколиста липи.

Я з Вінниці, давно мріяв придбати дерево сакури. Підскажи, будь ласка, де саме можна придбати дерево сакури в Ужгороді. У мене є знайомі, вони куплять і передадуть мені.
Щиро дякую!
victorr7 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 21.03.2010, 23:36   #35

Ви Подякували 32 раз(ів)
Дівчина
Автор теми

victorr7, я знаю, де можна придбати сакуру в Мукачеві, а щодо Ужгорода, то запитаю і дам відповідь обов'язково (тільки в п'ятницю).
szantai, Дякую! victorr7
Старий 22.03.2010, 00:01   #36

Ви Подякували 5 раз(ів)
За замовчуванням

szantai, велике спасибі, буду обов'язково чекати!
Старий 01.04.2010, 22:04   #37

Ви Подякували 32 раз(ів)
Дівчина
Автор теми

victorr7, відповідь у мене давно готова, але я на протязі тижня не могла потрапити на ужфорум. Причину не знаю. Можливо, він тимчасово не працював...

В Ужгороді є фірма "Агромікс". Там можна придбати сакуру.
szantai, Дякую! victorr7
Старий 01.04.2010, 22:13   #38

Ви Подякували 5 раз(ів)
За замовчуванням

szantai, щиро дякую за інформацію!!!
До речі, я теж на форум не міг раніше зайти.
Якщо не складно, на всяк-випадок прошу вказати назву фірми/адресу де можна придбати сакуру у Мукачевому.
СПАСИБІ!
Старий 01.04.2010, 22:27   #39

Ви Подякували 32 раз(ів)
Дівчина
Автор теми

victorr7, в Мукачеві ця фірма (досить солідна) знаходиться в районі супермаркету "Барва", при в'їзді в місто, якщо їхати з Хуста... Я запитаю завтра у сусідів її назву. Вони користувалися послугами цієї фірми.
szantai, Дякую! victorr7
Старий 02.04.2010, 13:12   #40

Ви Подякували 32 раз(ів)
Дівчина
Автор теми

victorr7, виконую обіцянку... Фірма "Квіти Закарпаття". П'ять хвилин тому я особисто по телефону розмовляла з власницею. Сакура продається у контейнерах (горшечках). Деревце сакури висотою 1 м 20 см коштує 89 грн. Є великі дерева по 890 грн.
szantai, Дякую! victorr7
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 12:43.

bigmir)net TOP 100