Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Ратушняк признався в симпатії до Тимошенко

21.12.2009, 17:31   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

«Що стосується бруду на Юлю, у мене в житті такого не було. По-перше, вона симпатична жінка. А я чоловік і джентльмен, попросив би це мати на увазі », - зазначив мер Ужгорода, кандидат у президенти Сергій Ратушняк 21 грудня на запитання, наскільки правдиві чутки про те, що його команда почала фінансувати газету "Правда України" за допомогою якої розгорнута потужна антипремьерская компанія.

«Що ж стосується її діяльності як Прем'єра, то тут у мене є до неї питання, - відзначив Ратушняк. - І в першу чергу я маю на увазі Тендерну палату, діяльність земельних магнатів Губський ... Діяльність податкової та повернення ПДВ мені теж цікаве (чим стало краще, ніж за Януковича і Азарова? По-моєму, гірше стало). Ну, і ряд інших питань.

«Я розумію, що вона сформувала уряд від своїх представників максимум на одну третину, а все інше - Ющенко і кілька позицій Литвина, але закривати очі на ці речі ні ми не повинні, ні вона як політик не має права. І тому вона повинна нам чітко відповісти, як вона ставиться до цих явищ, чи будуть вони розслідувані та доведені до суду. Сюди обов'язково треба додати «Росукренерго» імені Ющенка-Фірташа, газовий контракт з 50-ти на 95 доларів імені Ющенка-Єханурова-Івченко, друкування 180 мільярдів гривень імені Ющенка-Стельмаха, і так далі.

Основні претенденти повинні відповісти чітко: ставлення до цих глобальних кримінальних злочинів проти українського народу. Сума цих афер сьогодні дорівнює 1200 доларів, вкрадених у кожного громадянина України. Тобто, сумарно - понад 54 мільярдів доларів, - акцентував Ратушняк.

Источник: источник

Схожі теми
• Ратушняк признался в симпатии к Тимошенко 
• Ратушняк просит Тимошенко назначить ему дату и время. 
• Ратушняк просить Тимошенко призначити йому дату та час 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 04:15.

bigmir)net TOP 100