Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Ратушняк просить Тимошенко призначити йому дату та час

17.12.2009, 23:14   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Кандидат у президенти, чинний мер Ужгорода Сергій Ратушняк викликав своїх суперників Віктора Януковича, Юлію Тимошенко і Віктора Ющенка на теледебати, зазначивши, що відмова від дебатів – це неповага до виборців та решти кандидатів.

Такий результат кандидат вважає позитивним: «Для мене це ще одна можливість висловитися в телевізійному ефірі. А мені є що сказати, на відміну від тих, хто від дебатів відмовився. Відмову від дебатів кандидатів у президенти я вважаю неповагою до виборців і решти кандидатів. Тому я викликаю на дебати Віктора Януковича, Юлію Тимошенко і Віктора Ющенка».

Сергій Ратушняк також додав, що готовий зустрітися з ними в будь-який час на будь-якому телеканалі: «І якщо вони не бояться дебатувати зі мною в прямому ефірі і їм є що сказати своїм виборцям, вони повинні прийняти мій дзвінок".

Источник: источник
http://www.zaxid.net
Схожі теми
• Ратушняк просив в обласної влади передати йому Ужгородський замок 
• Новий мер Ужгорода вирішив на власні очі перевірити, що залишив йому Ратушняк (ФОТО) 
• Ратушняк просит Тимошенко назначить ему дату и время. 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 14:13.

bigmir)net TOP 100