Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Секрети приватного життя закарпатця Нестора Шуфрича

08.12.2009, 23:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Народний депутат України Нестор Шуфрич (місто Ужгород, Закарпатська область) поділився секретами свого приватного життя.

- Чим займалися батьки?

- У мене дуже іменитий дід - банкір. Батько був військовослужбовцем, але крім цього ще й майстром спорту з тенісу. Він тривалий час очолював обласне товариство "Динамо" у Закарпатті, коли в нього стався конфлікт з міністром внутрішніх справ України: той захотів прилаштувати на татове місце свого родича. Коли перед батьком закрилися практично всі двері, він вже не міг продовжувати займатися відродженням "Динамо" і пішов у підприємницьку діяльність.

- Які у вас були стосунки з батьками?

- Відмінні. І я навіть не уявляю, що можуть бути інші. Мене ніколи не змушували вчитися. Коли я пішов до школи, батько сказав мені: "Освіта - це для тебе", тому я завжди сам, без примусу, добре вчився.

- Як вас карали?

- Обмежувати прогулянки у дворі, спілкування з друзями, не дозволяли дивитися телевізор. А я дуже любив "В гостях у казки", "Карусель" і "На добраніч, малюки". Пізніше став дивитися угорське телебачення, з передач якого дізнавався про сучасні віяння в музичній поп-культурі. Слухав "AВВА" і "Bony M".

- Кажуть, за коханням до дитячої іграшки можна ідентифікувати дорослі комплекси людини ...

- Мої улюблені іграшки - автомат і мішка Брум, подарований батьками. З часом він потріпався, але я постійно просив маму його зашити. Думаю, і сьогодні він десь у батьків зберігається. До речі, розповім одну історію, що стосується іграшок. Якось батько взяв мене з собою у відрядження до Нової Каховки, і там у вітрині магазину я побачив розкішний пістолет "кольт". Природно, попросив тата купити його. Коли нам назвали ціну - він коштував 4 рублі, - тато помітно розгубився, адже він не розраховував на таку витрату. Проте він швидко взяв себе в руки і купив мені бажану іграшку. А я запам'ятав цю батьківську розгубленість на все життя і надалі думав, перш ніж просити про щось. Мої батьки старалися, щоб у мене було все, що я хотів, але не можу сказати, що вони мене тішили. Ви знаєте, я не забуваю свої дитячі почуття, і сьогодні роблю все, щоб мої діти ні в чому не мали потреби. Слава богу, я маю можливість купити їм будь-яку іграшку. А ще пам'ятаю, коли батьки купили магнітофон, ми з братом цілий тиждень взагалі спати не лягали. У наш час, звичайно, важко адекватно оцінити такі моменти.

- Ви пам'ятаєте своїх перших друзів?

- Звичайно, адже вони залишаються друзями на все життя. Я вважаю, що сама міцна дружба зав'язується з хлопцями з двору і однокласниками. Ми хуліганили, як усі: кидали з вікна пакети з водою, портфелі одне в одного. У свій час нам оголосила війну викладач географії, і ми постійно ховали її вказівки. Коли нам потрібно було зірвати урок, ми знімали класну дошку з шурупів, вона з гуркотом падала, а ми робили вигляд, що нічого не розуміємо. До речі, можна провести "історичну паралель": тоді ми знімали з шурупів дошку, сьогодні - громимо табло у Верховній Раді, щоб зірвати роботу сесії.

- Ну і, звичайно, сентименти з приводу першої вчительки у вас теж є?

- А як же! Сувора, але справедлива Юлія Іванівна - хіба її можна забути? Я завжди добре вчився, мав четвірку тільки по ПВП. Просто одного разу на уроці, враховуючи, що "сили було, як дурі", метнув гранату так, що вона, відскочивши, потрапила викладачеві в ногу. Природно, крик піднявся. Тоді він якось стримався, але на наступному занятті змусив мене і ще одного винного вирити окоп в такому місці, де зробити це було нереально. Я ж, помітивши поряд екскаватор, запропонував скинутися і заплатити водію за вириту яму. Коли викладач прийшов і побачив наш "трудовий подвиг", а ми ще спеціально вимазалися в грязі і зобразили з себе ледве живих, природно, поставив нам обом по "п'ятірці".

- У житті кожного нормального чоловіка повинно бути місце поганим компаніям.

- У мене було "нестандартне" дитинство, оскільки я рано став займатися спортом. Спочатку - великим тенісом, але потім у мене виявили хворобу нирок і заборонили займатися рухливими іграми. І я пішов на стрільбу з лука. Вже в 15 років став одним з наймолодших майстрів спорту в СРСР. Вчився добре, але "ботаніком" не був: не повірите, але я в житті не написав жодної шпаргалки - просто лінь було. Мені легше було прочитати і запам'ятати. Витягнувши квиток на іспиті, міг подумки відтворити номер відповідної сторінки у підручнику і потрібні абзаци

- Батьки давали кишенькові гроші?

- Так, їх вистачало на булочку з ковбаскою і лимонад. З цих же грошей я відкладав на подарунки батькам. Мамі на всі свята дарував гвоздики, а раз на рік намагався обов'язково купити її улюблені парфуми "Красная Москва".

- Просто якийсь зразковий юнак! І до школи предків жодного разу не викликали?

- Викликали! Один з випадків було в 10-му класі. Я тоді вже був майстром спорту. Тренувався з сьомої ранку до пів на дев'яту, а потім ішов на уроки. Коли в школах ввели ранкові зарядки, у мене це викликало природну реакцію: якщо я з сьомої ранку тренуюся, навіщо ж мені йти на зарядку? І я на неї нахабно не ходив. Всі це розуміли, але одного разу я прийшов до школи, а вона закрита - всіх погнали на зарядку. Оскільки на вході стояв завуч, мені, щоб не потрапити до списку сачків, довелося дочекатися початку уроку, постукати у вікно класу на першому поверсі і залізти всередину. Вже стрибаючи з підвіконня, я побачив, що в клас заходить вчителька: від переляку я з такою швидкістю промчав, що вона навіть не встигла мене впізнати. Цілий день весь клас тероризували, хто ж це був, але ніхто не зізнався. Тоді я сам пішов до завуча і сказав, після чого моїх батьків і викликали до школи.

- Були часи, коли ходили битися "стінка на стінку". Ви брали участь у таких "заходах"?

- Так, билися дворами. Кожна сторона висувала одного бійця, і той захищав честь двору. Мені теж доводилося.

- Чи були у вас в дитинстві вчинки, за які й досі соромно?

- Так був випадок, правда, всі відразу ж розкрилося ... Перед уроком історії до мене підійшов товариш з паралельного класу і сказав: мовляв, учитель буде ставити складне питання, і той, хто на нього відповість, отримає "п'ятірку". І мій друг (у них урок був перед нашим) сказав мені відповідь. Дуже прикро, що я і сам знав відповідь, оскільки завжди захоплювався історією. Коли викладач задав питання, я вичікував паузу, підняв руку і відповів - він розгубився. Потім підійшов, поклав руку мені на плече і запитав: "От скажи, тобі хтось підказав відповідь?". У мені йшла внутрішня боротьба: з одного боку - я сам його знав, а з іншого - мені ж справді підказали. Я почервонів і зізнався. І тоді мені поставили "п'ять" за чесність.

- Дуже зворушлива історія. А які дівчата вам подобалися?

- Усі вони були класними. Можу тільки сказати, що в дівчаток мені подобалася зухвалість, у жінках - жіночність.

- Розкажіть про вашу перше кохання і перший сексуальний досвід.

- Ні, ви про це від мене ніколи нічого не почуєте, тому що це стосується не тільки мене. І з поваги до людини, яка мені відкрив цей дуже гарний світ, я ніколи не буду говорити про це публічно - навіть для журналу "Публічні люди". Перший раз я закохався в дівчину з сусіднього будинку, коли був у восьмому класі. Я до неї залицявся красиво, дарував квіти. Коли я, вже будучи студентом університету, поїхав до Угорщини, у мене зав'язався роман. Тоді вважалося дуже престижним одружуватися на венгерці та виїхати жити за кордон. Я готовий був одружитися, але попросив дівчину приїхати жити в Україну. Це викликало шок і в її батьків, і в моїх - іноземка все-таки! Так ця історія й закінчилася - вона не захотіла переїхати.

- Коли ви вперше спробували сигарети і алкоголь?

- Курити не пробував жодного разу, а випив вперше вже будучи народним депутатом. До речі, усі завжди знали, що я не п'ю. Більше того, навіть Леонід Данилович дозволяв мені не пити ...

Джерело: http://http://ua-reporter.com
Схожі теми
• Закарпаття: Екс-дружина Нестора Шуфрича взяла участь у весільній фотосесії 
• Закарпатця Шуфрича сватають до Франківщини 
• Секреты частной жизни закарпатца Нестора Шуфрича 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 12:45.

bigmir)net TOP 100