Наставник і капітан Динамо Валерій Газзаєв і Артем Мілевський провели прес-конференцію перед матчем з Барселоною.
"До матчу проти Барселони ми готуємося в нормальному режимі. Після зустрічі з Чорноморцем гравці отримали день відпочинку, після чого повернулися до тренувань. Травмованих у нас немає, всі здорові і готуються", - почав Газзаєв.
"За сенсацією ми не женемося, нам потрібен результат. У всіх чотирьох команд є шанси на вихід з групи, кожна буде прагнути досягти необхідний результат. Гравці сповнені бажання, і все буде вирішуватися безпосередньо на футбольному полі".
Також російський фахівець розповів, що в списку травмованих тільки Хачеріді, а Нінкович хоча й деякі проблеми зі здоров'ям мав після матчу з одеситами готовий грати. "Динаміка його відновлення хороша".
Зрозуміло, актуальне питання було задано щодо погодних умов. У Києві хоч і не справжня зима, але досить холодно. "Про вплив цього чинника говорить не варто, оскільки він однаковий для обох команд. Зовсім інше значення має настрій, а у нас він дуже великий. Кожен гравець готовий докласти всіх зусиль і навіть більше заради перемоги".
Барселона обидва своїх виїзних поєдинку в групі завершила нульовими нічиїми. "Нам 0:0 нічого не дає. Я чудово розумію можливості суперника, і завтрашня гра покаже силу наших гравців. У Запоріжжі та Одесі ми грали добре, але не вистачило реалізації. Наша функціональна готовність на високому рівні, і завтра гравців це доведуть"
"У нас на полі буде 11 гладіаторів".
Артем Мілевський нічим особливим на пресухи не запам'ятався. Сказав хіба, що комплекс сухих останніх матчів подолано, і слід чекати голів від нього і Андрія. А також розповів, що завжди спить добре перед матчами з будь-яким суперником.
Джерело:
http://http://football.ua