Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Hi-Tech > Мій комп'ютер
Мій комп'ютер Комп'ютери, ноутбуки, Internet, ігри та все-все-все

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 11.03.2009, 21:08   #1

Ви Подякували 16 раз(ів)
Вам Подякували 34 раз(ів)
Чоловік
Question

Антивирусник?

Кто каким антивирусом пользуется?
Vov4ik поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 11.03.2009, 21:37   #2

За замовчуванням

Я користуюся DrWeb 5.0. Поки що не зраджував. Віруси ловить дуже добре і комп`ютер не грузить. Можливо Касперський і знає більше вірусних сигнатур, але на моєму комп`ютері він блокує більшість системних програм, тому ним не користуюся.
xppl поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 19.03.2009, 11:02   #3

Вам Подякували 1 раз
За замовчуванням

Користуюсь антивірусом Avast Home Edition, своєчасно реагує на віруси, а також абсолютно безкоштовний (потребується лиш реєстрація на сайті), поновлює бази даних автоматично, дуже простий в налаштуванні, рекомендую спробувати.
martikus поза форумом   Відповісти із цитуванням
martikus, Дякую! Сідий
Старий 21.03.2009, 11:02   #4

За замовчуванням

Я користуюся ативирусником NOD 32 3 і він мені дуже подобається. Систематично оновлюється з Інтернету і дбре ловить віруси. Взагалі, класна програма.
veselchak поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 22.03.2009, 08:53   #5

Вік: 37
Ви Подякували 139 раз(ів)
Вам Подякували 25 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

Я Касперским пользуюсь, но рассуждать на тему ловит он вирусы хорошо или нет - не буду, т.к. не специалист, поэтому пустословить не буду.
Малой поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 27.03.2009, 19:40   #6

За замовчуванням

Сначала пользовался Касперского,а сейчас перешел наNOD32-хороший антивирусник.
toha1 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 28.03.2009, 17:41   #7

Адреса: Олександрія
Чоловік Відправити повідомлення для Rockanon за допомогою ICQ Відправити повідомлення для Rockanon за допомогою Skype™
За замовчуванням

З антівірусниками у мене була ціла епопея )) Спочатку у мене стояв Аваст. Легкий, не вимогливий, зручний... Попросив у знайомого скинути трохи ігор на CD. Коли забирав диск, запитав, чи стоїть у нього антівірусник. А він мені: "А навіщо він мені? Мені і без нього добре..." Приніс я це додому, сунув в карусель, і тут мій Аваст виявляє прілічнінькую колекцію вірусів. Роздрукував я звіт з цим зоопарком і подарував своєму знайомому )) Загалом, працював він непогано, але недолік був в тому, що він деякі віруси не міг ні видалити, ні вилікувати. Тому я потім встановив NOD 32. Думаю це оптимальний варіант. Говорять, що він один з кращих. Як те раз спробував Панду, але вона дика дуже - їсть подрят без просу все, що їй здається підозрілим... або смачним ))

Останній раз редагувалося Rockanon, 28.03.2009 в 18:01
Rockanon поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 28.03.2009, 19:55   #8

Чоловік
За замовчуванням

Я как-то пробовал устанавливать Аваст, но напугал меня тем что на совершенно новой установленной ОС находит вирус. Ну думаю значит была зараза. Переустанавливаю ВИндовс и смотрю этот файл, который перед этим мне Аваст показывал - его нет. Устанавливаю Аваст и этот файл появляется и при проверке Аваст на него кричит . Может конечно что-то не так сделал, но...
Старий 30.03.2009, 17:36   #9

За замовчуванням

А у мене була війна антивірусників. У мене стоїть ліцензійний Symantec. Але час від часу користуюсь сканером Dr.Web, бо жоден антивірус не ловить ВСЕ! Так от, якось здалося мені, що Symantec щось-таки прогавив. Ставлю сканер – нічого. Беру у кума Касперський – є! Дивлюся, що ж він знайшов, і у мене починається ржачка. Серед небезпечних елементів всього один – мій ліцензійнийSymantec!
свинка поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 31.03.2009, 12:54   #10

Чоловік
За замовчуванням

свинка, а кто же два антивирусника ставит , конечно они между собой конфликтовать будут, это как наше правительство
Малой, Дякую! szantai
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви можете створювати теми
Ви можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 00:35.

bigmir)net TOP 100