Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Історія й культура Закарпаття
Історія й культура Закарпаття Історія, культура, природа й інші невичерпні цінності Закарпаття

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 11.03.2009, 13:10   #1

За замовчуванням

Долина нарцисів

Декілька років тому мені довелося побувати у долині нарцисів на Закарпатті. Надзвичайне видовище. Я була там навесні, коли цвіли нарциси, но чулаЮ, що там гарно в будь-яку пору року. Хочу дізнатись про це більше. Буду вдячна за інформацію від форумчан. Важливий момент - погода ужгород, мукачево, хуст, та транспорт.

Схожі теми
• Долина нарцисів і ще 3 екологічні об'єкти отримають міжнародний статус 
• На Закарпатті долина нарцисів зацвіте на початку травня 
• Загубив машину у Долині нарцисів 
marussja поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 12.03.2009, 15:16   #2

Вам Подякували 1 раз
Дівчина
За замовчуванням

Привіт! Я довгий час проживала у Чернівцях і коли вчилася в школі та згодом в університеті майже щовесни їздили туди поглянути на неймовірну красу. Наскільки пам'ятаю завжди їздили по путівкам разом з гідом, на той час це коштувало близько 500 грн, зараз, мабуть, дорожче. До того ж у вартість входило відвідування замку Дракули...
alraune поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 12.03.2009, 17:24   #3

За замовчуванням

Підкажіть, будь-ласка, де можливо подивитися на цю долину. Я багато про неї чула, але жодного разу не бачила. Судячи з того, що про неї розповідають, краса величезна. Я к туди можна потрапити? Необхідно їхати з Ужгороду? Дякую за відповідь
Eva поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 13.03.2009, 11:29   #4

Автор теми

Сама долина знаходиться десь біля Мукачево, у всякому випадку ми ночували у Мукачево. А їхали ми зі Львова. Це дещо далекувато, але це того було варте, природа гарна, подивились Карпати. Там дуже гарно - раджу відвідати, але треба дізнаватись, чи квітнуть нарциси, бо кожного року це інакше. Все залежить від погоди.
marussja поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 13.03.2009, 19:58   #5

Вам Подякували 1 раз
Дівчина
За замовчуванням

Долина нарцисів знаходиться в Хусті, тобто біля самого міста)) Можна їхати з Ужгорода, а можна з Мукачева. Зважаючи на те, що ця територія відноситься до Карпатського біосферного заповідника, то домовитися щодо екскурсії чи туристичного маршруту не є проблемою.
alraune поза форумом   Відповісти із цитуванням
alraune, Дякую! Yarka
Старий 15.03.2009, 21:37   #6

Ви Подякували 32 раз(ів)
Вам Подякували 229 раз(ів)
Дівчина
Exclamation

А так виглядає долина нарцисів (знаходиться поблизу Хуста) навесні:
Мініатюри
Долина нарцисів.jpg  

Останній раз редагувалося szantai, 18.03.2009 в 15:30
szantai поза форумом   Відповісти із цитуванням
szantai, Дякую! Yarka, Малой
Старий 24.03.2009, 13:00   #7

За замовчуванням

Боже мій, яка краса. Як мені хотілося б полежати на свіжому повітрі на такій ковдрі. Все вирішила, буду чоловіка вмовляти поїхати в цьому році туди. А де в Ужгороді можна знайти якесь екскурсійне бюро, чи може хтось підкаже телефончик, щоб зазделегідь домовиться із ними. Дякую.
Eva поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 26.03.2009, 13:06   #8

Вам Подякували 2 раз(ів)
За замовчуванням

Долина нарцисів - справжня перлина Закарпаття. Тільки вона невдовзі може зникнути, якщо туристи так безвідповідально відноситимуться до цієї краси. В моєї подруги чоловік з Ужгорода. Вони досить часто бувають там, провідують батьків. І розповідали, що величезна кількість людей в долині зриває квіти, хоча це заборонено, бо на місці зірваних не виростають нові, пошкоджуються корені. Дуже шкода, що відпочиваючі своїми ж руками нищать долину. Кожен думає, що від кількох зірваних квіток шкоди не буде. Але ж людей-то багато, і думки в більшості однакові. Я б за таке ввела величезні штрафи, щоб відбити охоту рвати квіти. Тим більше, що й проживуть вони день-два всього і викинуться(
Джинджер поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 27.03.2009, 13:40   #9

За замовчуванням

Нарцисс один из самых моих любимых весенних цветов! Просто необыкновенно смотрится целое поле, усеянное нарциссами!
Наталика поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 25.04.2009, 14:57   #10

За замовчуванням

привіт!!!! підкажіть будь ласка коли цього року зацвітуть нарциси, чи вже можна їхати і милуватися????
curlyheaded поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 03:27.

bigmir)net TOP 100