Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

«Позитивно вирішуватиму долю «Закарпаття» — запевняє Ігор Андронік

18.11.2009, 09:33   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Учора пізно ввечері до табору ФК «Закарпаття» повернувся Ігор Андронік. Молдовський захисник у суботу, 14 листопад, виступав за рідну збірну U-21 у відбірковому матчі на чемпіонат Європи серед молодіжних команд. На жаль, у правого захисника закарпатського ФК того вечора настрій був зіпсований — його команда поступилася опоненту 0:3 і наразі із сімома очками тільки на третій позиції у своєму сікстеті.

— У цьому матчі я відіграв усього п’ять хвилин: рецидив старої травми змусив мене достроково завершити поєдинок. Прикро констатувати та Молдова поки що не готова на рівних конкурувати із Росією.

— Наразі твоя збірна відстає від прохідного другого місця, яке займають румуни, на 8 очок. Наскільки реальною видається тобі перспектива наздогнати суперника за чотири матчі, що залишилися?

— Та, мабуть, відверто кажучи, це буде складно зробити: багато втрачено.

— Повернімося до справ клубних. Як обживаєшся у новому колективі?

— Жалітися не буду: у мене склалися хороші відносини із тренерами і партнерами. Тепер найголовніше покращити турнірні показники.

— Ти обмовився про рецидив травми, однак сьогодні тренувався в основній групі…

— На щастя все добре. У матчі за збірну відчув біль, проте вже зараз почуваю себе нормально. Тому і займався разом з партнерами.

— На черзі в ужгородського «Закарпаття» непростий виїзд у Сімферополь. Які передчуття напередодні складної зустрічі з місцевою «Таврією»?

— У бойовому дусі готуюся до цього поєдинку. Сподіваюсь, тренер знайде мені місце в основі, а вже я, не сумнівайтесь, командно позитивно вирішуватиму долю «Закарпаття».

Схожі теми
• Закарпаття: Сьогодні суд вирішуватиме долю французів, які намагались незаконно вивезти дітей за кордон 
• Закарпаття: Долю депутатів по 7, 8 та 9 виборчих округах передали ЦВК 
• Ужгород: Міліція Закарпаття спрацювала позитивно і під час перевиборів 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 02:29.

bigmir)net TOP 100