Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

На Закарпатті відбулася Робоча зустріч українських і угорських експертів

14.11.2009, 07:44   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

11 листопада в с.Яноші, Берегівського р-ну відбулася Робоча зустріч українських і угорських експертів в рамках проекту "Розвиток співробітництва прикордонної зони в межах українсько-угорського кордону".

Тема зустрічі: завдання охорони санітарних зон водного господарства на території угорсько-української прикордонної зони.

Менеджер проекту Кото Шандор, Верхнє-Тисайська Дирекція охорони довкілля та водних справ, ознайомив присутніх з основною метою проекту, це-захист підземних вод на території Берег-Сатмар-Саболч та Берегівського р-ну. В рамках проекту також планується здійснити паспортизацію підземних вод.

Перед присутніми виступила головний спеціаліст угорської проектної організації VIZITERV Environ Kft Віраг Маргіт, яка розповіла присутнім про проведену роботу та гідрогеологічні вишукування на території Угорщини. Враховуючи всі отримані виміри, було зроблено гідравлічний аналіз і проведено моделювання основних потоків підземних вод та запобігання можливості забруднення підземних вод промисловими підприємствами та населеними пунктами і внесено всі результати в базу даних. Проводили моделювання трьох основних варіантів при різних кількостях відбору води, та визначали напрям руху водного потоку, запасу води та санітарні водозахисні зони. Також визначили, як в майбутньому буде здійснюватися водозабір, без суттєвих змін на стан довкілля та враховуючи вимоги Водної Рамкової Директиви.


З української сторони доповідь продовжив представник Закарпатської геолого-експедиційної партії Іван Сащенко, він зазначив, що цей проект на українській території розвивається успішно, було проведено велику роботу з гідрогеології, постійно ведеться моніторинг на 44 пунктах спостережень, 9 з яких знаходиться вздовж кордону. Також він зазначив , що основні поповнення внутрішніх вод здійснюються в гірській місцевості і рух підземних вод відбувається в напрямку до рівнини, а потім до Угорщини. Ще він зауважив, що динаміка руху підземних вод це - не статистичні дані, вона змінюється під впливом різних антропогенних факторів і наша задача - раціональне використання підземних вод і зменшення його забруднення, так як водоносний шар є єдиним.

В ході дискусії обговорювались санітарні зони, де буде здійснюватись відкачка води. Чим більша кількість води буде відкачуватись, тим більші по площі санітарні зони потрібно передбачати.

В Угорщині підземні і поверхневі води знаходяться у відомстві водного господарства, а українські спеціалісти повинні спільно працювати для раціонального використання підземних і поверхневих вод.Схожі теми
• Закарпаття: У Чопі відбулася зустріч експертів України, Росії та Угорщини з залізничних вантажоперевезень 
• На Закарпатті відбулася перша координаційна зустріч партнерів проекту “Біоенергія Карпат” 
• Робоча поїздка експертів проекту Сусідства Румунія-Україна 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 08:18.


bigmir)net TOP 100