Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Політика
Політика Політика, політика й ще раз політика

Результати опитування: Возможный президент
Янукович 22 48.89%
Тимошенко 6 13.33%
Яценюк 17 37.78%
ЩоГолосували: 45. Ви ще не голосували в цьому опитуванні

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 05.11.2009, 11:41   #31

Адреса: Ужгород
Вік: 44
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Ukr@inec
Із всіх 3-х тільки яценюк. І то не факт. Його можна було б вибрати за те, що молодий. Бо ті вже рожі задовбали.

Але ж нових облич, як ЦВК обіцяє, буде багато ..... якщо саме цей чинник є вирішальним у виборі. Мені, наприклад, більш імпонує Гриценко чи в крайньому разі Тигипко (встиг чуть засвітитись) теж непоганий варіант - шкода, що в них не буде шансів, але за когось з них все-рівно голосуватиму....

PS. Яценюк, до речі, не нове обличчя: 25 років - премєр Криму (про таких молодих премєрів я ще не чув! - майже супер-талановита людина), потім - заступник голови Нацбанку, голови секретаріату Президента і апогей - голова ВРУ).
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 05.11.2009, 11:53   #32

Вам Подякували 3 раз(ів)
За замовчуванням

evybr, МВС, згоден з вами, це в нашій країні досить поширена ситуація і не сильно залежить від партійної приналежності голосує (проти Януковича чи Тимошенко чи Васі Пупкіна, якщо такий кандидат буде ). Тобто голосуємо не "за", а "проти". Я буду голосувати саме "за" Януковича, на мій погляд, на відміну від інших відомих мені кандидатів, він більше робить, ніж говорить і обіцяє.
Favorit поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 05.11.2009, 12:10   #33

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Favorit
Я буду голосувати саме "за" Януковича, на мій погляд, на відміну від інших відомих мені кандидатів, він більше робить, ніж говорить і обіцяє.

?!!!!
PS. Що саме?
Старий 05.11.2009, 17:40   #34

Ви Подякували 6 раз(ів)
Вам Подякували 1 раз
Чоловік
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від МВС
Але ж нових облич, як ЦВК обіцяє, буде багато ..... якщо саме цей чинник є вирішальним у виборі. Мені, наприклад, більш імпонує Гриценко чи в крайньому разі Тигипко (встиг чуть засвітитись) теж непоганий варіант - шкода, що в них не буде шансів, але за когось з них все-рівно голосуватиму....

PS. Яценюк, до речі, не нове обличчя: 25 років - премєр Криму (про таких молодих премєрів я ще не чув! - майже супер-талановита людина), потім - заступник голови Нацбанку, голови секретаріату Президента і апогей - голова ВРУ).

Те що нових облич море, то вірно. Тільки не розумію, чому вони туди рвуться. Шансу ж ніякого. Хіба що хворі амбіції задовільнити - "був кандидатом в президенти" :-)

Тигипко встиг засвітитися. Особисто я ще добре пам"ятаю його в якості головного у виборчому штабі януковича, котрий два рази не сидів там, де інтелект у людини добавляється.
Ukr@inec поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 05.11.2009, 18:43   #35

Адреса: г.Днепропетровск
Ви Подякували 2 раз(ів)
Вам Подякували 7 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для evybr за допомогою ICQ
Автор теми

Цитата:
Тигипко встиг засвітитися

Тигипко вообще-то дядька умный, только шансов у него нет.
evybr поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 06.11.2009, 11:05   #36

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Те що нових облич море, то вірно. Тільки не розумію, чому вони туди рвуться. Шансу ж ніякого. Хіба що хворі амбіції задовільнити - "був кандидатом в президенти" .

Хворі амбіції - раз, підзаробити - два (багато з них є технічними і по-сумісництву "місцевими князьками", які безперечно в певних регіонах можуть позабирати багато (навіть до 1%) голосів від опонента - а за це їм, думаю, платять щедро, по крайній мірі більше як 2500000....), ще багато причин, про які можуть здогадуатись специ-політологи чи специ-психіатри - три.....

Цитата:
Тигипко встиг засвітитися. Особисто я ще добре пам"ятаю його в якості головного у виборчому штабі януковича, котрий два рази не сидів там, де інтелект у людини добавляється.

Так, багато рахують цей факт його основною політичною помилкою (я доречі тоді дуже шкодував, що Тигипко подався до проффесора), а в принципі, чому помилка - кожен, хто щось робить (а не вичікує), має ризик потрапити в течію, яка не принесе успіху, Ви подивіться на цей факт з іншого боку - відразу після програшу в 1 турі, не чекаючи кінцевого результату тяганини з Конституційним судом, Тигипко визнав свою роботу незадовільною, що результат він не досягнув - і згодом (дуже скоро) він на довгий час пішов (хоча є інформація, що його пішли (люди Януковича)) з політики - а це вже є кроком (які б не були на те ще інші додаткові причини) грамотного політика, навіть, якщо він десь і помилився.

Тому його кандидатура, особисто для мене, стоїть набагато вище в рейтингу за Януковича, Яценюка, Мороза, Тимошенко - які наробили багато помилок і недоброго (звичайно були і позитивні факти діяльності в окремих з них), але жодного разу ними помилки не визнавались, і весь час їх політичні сили йдуть на наступні вибори, щоб "врятувати" Україну, але при цьому не визнаючи свої помилки ..... а враховуючи, що вони є лідерами нашої політичної еліти, стає дуже сумно!

Останній раз редагувалося МВС, 06.11.2009 в 11:09
МВС, Дякую! Ukr@inec
Старий 06.11.2009, 18:16   #37

Ви Подякували 6 раз(ів)
Вам Подякували 1 раз
Чоловік
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від МВС
Хворі амбіції - раз, підзаробити - два (багато з них є технічними і по-сумісництву "місцевими князьками", які безперечно в певних регіонах можуть позабирати багато (навіть до 1%) голосів від опонента - а за це їм, думаю, платять щедро, по крайній мірі більше як 2500000....), ще багато причин, про які можуть здогадуатись специ-політологи чи специ-психіатри - три.....

Другий пункт дуже суттєвий. І я собі думаю, що 2,5 млн ці люди не з своєї кишені виклали, а за них виклали, щоб відібрати голоси в інших.

Тигипко дійсно толкова людина. Правда помилок він наробив багатенько.
Хоча хто їх не робить? Ну, хіба якщо не робити нічого, то й помилок не буде.
Одна з них, яку всі знають - очолив виборчий штаб Януковича. Особисто я тоді ніяк не міг його зрозуміти. Розумний дядько і таке втнути. Або простежується його бажання бути на плаву.
Інша досить суттєва його помилка. Будучи главою НБУ він дозволив валютні кредити для фізичних осіб, однією з постанов. Наслідки якої тепер більшість з нас відчувають на собі.
Більше я на його дії не звертав уваги.
Хоча якщо буде вибір Тигипко, янукович, тимошенко, то не вагаючись проголосую за Тигипко.
Ukr@inec поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 06.11.2009, 20:40   #38

Ви Подякували 1 раз(ів)
Вам Подякували 10 раз(ів)
За замовчуванням

Баб до власти допускать нельзя
nov06001 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 08.11.2009, 13:24   #39

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Я не дуже спеціаліст в банках, але все ж таки чим погані валютні кредити фізичним особам, чим вони гірші (в плані махінацій) від юридичних осіб ? ... А якщо робляться махінації, то чому ж не зробити умови більш жорсткими?..... І, звичайно ж, якщо він випадково вийде в другий тур - я однозначно голосуватиму за нього (хіба лише вийде з Гриценком - тоді голосуватиму за Гриценко).
Старий 08.11.2009, 13:26   #40

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від nov06001
Баб до власти допускать нельзя

..... хіба лиш в сімї, і то під питанням.....
Відповідь

Ключові слова (Теги)
кандидат, голосование, выборы

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 07:32.

bigmir)net TOP 100