Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Сім’я з трьох осіб отруїлася чадним газом

24.02.2009, 09:09   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У селі Заріччя Іршавського району Закарпатської області загинула сім’я з трьох осіб. Тіла виявив брат загиблої жінки, - повідомив ZAXID.NET 20 лютого начальник ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області Ігор Стефанець.

За висновками експертів, сім’я отруїлася чадним газом. Обстеживши будинок, фахівці дійшли висновку: тут неправильно встановлена вентиляція. Можливо, саме ця обставина і спричинила накопичення у приміщенні чадного газу.

Правоохоронці детально оглянули помешкання, опитали сусідів і брата померлих, який вранці навідався до будинку сестри, постукав у двері, але ніхто не відчиняв. Юнакові це видалося досить підозрілим, тож він заходився телефонувати родичам. Далі хлопець поїхав у справах у райцентр, а коли повернувся у село, то ще раз пішов до помешкання сестри, проте і цього разу йому ніхто не відчинив.

Тоді хлопець розбив скло на вхідних дверях комори і відразу на кухні наштовхнувся на мертву сестру, у великій кімнаті на підлозі виявив племінницю, а на дивані - сестриного чоловіка.

Источник: "ZAXID.NET"

Схожі теми
• На Мукачівщині родина отруїлася газом 
• Отруєння чадним газом... 
• Задихнувся чадним газом... 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 05:33.

bigmir)net TOP 100