Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Головний
Головний Головний Закарпатський Форум

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 16.02.2009, 01:50   #1

Ви Подякували 32 раз(ів)
Вам Подякували 231 раз(ів)
Дівчина
Cool

Як ви долаєте стреси і поганий настрій?

Сьогодні реалії життя постійно прагнуть зіпсувати нам настрій, а ще гірше - створюють стресові ситуації. Давайте разом долати негативні емоції і перешкоди, щоб вони не переросли в стреси. У кожного є свої "рецепти" і "секрети", які допоможуть іншим.

Схожі теми
• Поганий настрій робить людину розумнішою 
• В Ужгороді Всесвітній день туалету не відзначатимуть через поганий стан громадських вбиралень 
• На Закарпатті через поганий стан доріг з початку року загинули 14 людей 
szantai поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 16.02.2009, 14:51   #2

Вам Подякували 2 раз(ів)
За замовчуванням

После работы сделать ванную с пеной и полежать в ней около часа. Этот способ меня еще никогда не подводил
Svetik поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 16.02.2009, 17:39   #3

Ви Подякували 1 раз(ів)
Вам Подякували 2 раз(ів)
За замовчуванням

Я стараюсь в это время побыть одной, чтобы обдумать причину, найти выход из ситуации.
HelenaZ поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 17.02.2009, 17:39   #4

Адреса: Київ
Вік: 40
Ви Подякували 9 раз(ів)
Вам Подякували 3 раз(ів)
Дівчина
За замовчуванням

szantai!
Я вдячна Вам за те що Ви відкрили цю тему. Стрес — неминуча реальність нашого життя, і зовсім уникнути його не можна. Проте можна навчитися з ним справлятися.
Для мене першочерговою є допомога друзів. Не тримаєте свої відчуття в себе. Поділитеся ними з ким-нибудь, хто здатний розсудливо оцінити ситуацію, зрозуміти вас і допомогти.
iri поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 17.02.2009, 19:26   #5

За замовчуванням

Если я пришел домой и мне плохо болит голова или просто плохое настроение .. я выпью горячий чай, включу тихую музыку, часто люблю смотреть в окно посколько я живу на 15ом этаже и вид на Днепр - это очень успокаивает.
federer17 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 19.02.2009, 17:48   #6
Заблокирован

Адреса: Черкаси
Вам Подякували 1 раз
Дівчина
За замовчуванням

Если у меня просто плохое настроения - прошу домашних не трогать меня и принимаю ванную, предварительно приготовив себе чашку кофе, свечки, включаю спокойную музыку.
А если совсем плохо, то что-то меняю в себе, например: цвет волос, стрижку.
aleksa777 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 19.02.2009, 19:04   #7

Вам Подякували 1 раз
За замовчуванням

Наушники на уши... Из музыки что-нибудь потяжелее - Ария или Маврин... И на компьютере в стрелялке какой-нибудь поубивать пару десятков монстров, представляя, что это и есть та причина, из-за которой у меня плохое настроение...
Velesta1 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 20.02.2009, 13:57   #8

Адреса: Україна
Дівчина
За замовчуванням

А я люблю гуляти вулицями свого міста. Дуже допомагає від стресу.
simik поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 21.02.2009, 00:29   #9

Ви Подякували 32 раз(ів)
Вам Подякували 231 раз(ів)
Дівчина
Автор теми

Дійсно, стрес - дуже небезпечна річ. Від нього ніхто не застрахований. Кожному доводиться пережити важкі часи... Та ні в якому випадку не можна допустити, щоб стресовий стан викликав депресію!
Не оминуло нещастя і мене... Я дуже переживала, частіше почало виникати бажання побути на самоті, замкнулася у собі. Страждала сама, а пізніше зрозуміла, що через мене страждають чоловік і діти. Розуміла ситуацію, але нічого не могла зробити із собою.
Та одного дня по телевізору випадково побачила передачу про молодих людей-інвалідів, які без ніг та з купою хвороб раділи життю, самі робили його активним і насиченим позитивними подіями. Мені стало соромно за себе, за свою поведінку... Саме тоді я сказала собі:"Досить!". І з того дня моє життя почало повертатися у нормальне русло. З тих пір кожну подібну ситуацію порівнюю з тим випадком. Залишитися калікою - ось трагедія, ось проблема! А мої неприємності - це справжня дрібниця! У такому порівнянні ховається велика сила, яка допомагає долати труднощі. Ніколи не падайте духом! Не існує нічого такого, з чим би людина не могла впоратися.
szantai поза форумом   Відповісти із цитуванням
szantai, Дякую! Lirika_rocka
Старий 21.02.2009, 11:08   #10

Адреса: Ужгород
Ви Подякували 1 раз(ів)
Дівчина
За замовчуванням

На самом деле, когда тебе плохо кажется, что мир вокруг стал каким-то холодным, серым, никто тебя не понимает и помочь не может! но, стоит иногда задуматься, а на самом ли деле у нас такая страшная и не решаемая проблема????!!! ведь очень часто мы делаем с бытовых проблем - мировой кризис!!! в то время, когда есть люди, которые научились жить и ценить свою жизнь, не смотря ни на что!!! улыбаться, сквозь слезы, радоваться шелесту листьев в парке, смеху детей и лучам солнца!!!!
Lirika_rocka поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 09:14.

bigmir)net TOP 100