Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Після минулорічної повені на Прикарпатті по 49 мостах залишається відсутнім проїзд

29.07.2009, 08:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Майже всі об’єкти транспортно-дорожнього комплексу та сфери зв’язку, що постраждали унаслідок стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях, нині відновлені.

Укрзалізниця

На об’єктах Львівської залізниці унаслідок повені було виявлено
62 небезпечних місця з пошкодженнями інженерних споруд (залізничних мостів, підпірних стінок, земляного полотна), внаслідок чого повністю зупинявся рух на 22 та обмежувався на 17 перегонах.

Для забезпечення виконання робіт з відновлення руху поїздів на пошкоджених дільницях та доставки інертних матеріалів з кар'єрів Укрзалізниці було залучено біля 1000 спеціальних вагонів з Львівської, Придніпровської, Південної, Одеської, Південно-Західної залізниць. Для відновлення та укріплення земляного полотна було вивантажено 111,5 тис. м3 інертних матеріалів.

Наприкінці 2008 року на усіх дільницях Львівської залізниці, постраждалих від наслідків стихійного лиха, було відновлено постійний рух поїздів, у тому числі з 5.12.2008 - на дільниці Завалля - Вижниця, де на 5 км було зруйновано залізничний міст через ріку Черемош.

Витрати Львівської залізниці на ліквідацію наслідків стихійного лиха склали 36,2 млн. грн., у тому числі на зазначений залізничний міст - 12,247 млн. грн.

Крім того, до Генерального плану було включено роботи з відбудови зруйнованих підпірних стінок на 35 км дільниці Делятин - Товмачек (Івано-Франківська обл.) та 89 км дільниці Старий Самбір - Стрілки (Львівська область).

Мінтрансзв’язку неодноразово, починаючи з грудня 2008 року, зверталося до Кабінету Міністрів України, Мінфіну та Мінекономіки з пропозицією про внесення змін до Державного бюджету України на 2009 рік, в якому передбачити у витратній частині виділення коштів для виконання робіт з відбудови зазначених підпірних стінок. На даний час це питання не вирішено.

Держзв’язку

Внаслідок стихії не здійснювався обмін поштою між 298 відділеннями поштового зв’язку, зазнали пошкоджень 63 об’єкти УДППЗ „Укрпошта”.

Станом на 15.10.2008 було завершено відновлення усіх пошкоджених об’єктів поштового зв’язку. З них капітально відремонтовано 25, у тому числі: у Вінницькій області – 5, Івано-Франківській - 4, Львівській – 2, Чернівецькій – 14 об’єктів.

Здійснено поточний ремонт 37 постраждалих об’єктів: у Вінницькій області – 19, Івано-Франківській – 4, Закарпатській – 1, Львівській – 2, Чернівецькій – 11.

Загальна вартість відновлювальних робіт постраждалих об’єктів ДП „Укрпошта” становить 1,542 млн. грн.

З Державного бюджету кошти на відновлення постраждалих об’єктів Укрзалізниці та ДП «Укрпошта» не виділялися: тобто, усі відновлювальні роботи були виконані за рахунок власних коштів.

Укравтодор

Внаслідок стихійного лиха було повністю зруйновано 138,8 кілометрів доріг загального користування, а часткових пошкоджень зазнало 1134,4 кілометрів доріг. Також було зруйновано 80 та пошкоджено 144 мости.

До Генерального плану було включено 164 об’єкти будівництва, реконструкції та капітального ремонту доріг та мостів загального користування та поточний ремонт доріг державного та місцевого значення. На виконання зазначених робіт Генеральним планом було заплановано спрямувати 2673,198 млн. грн., з них 801,905 млн. грн. - з Державного бюджету та 1871,292 млн. грн. - з резервного фонду.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» на ліквідацію наслідків повені на дорогах загального користування у 2008 році було спрямовано 801,905 млн. грн.: на автомобільні дороги загального користування Вінницької області – 2,6 млн. грн., Закарпатської – 28,085 млн. грн., Івано-Франківської – 351 млн. грн. Львівської - 37,2 млн. грн., Тернопільської -20,15 млн. грн. та Чернівецької - 362,82 млн. грн.

Відповідно до пооб’єктного розподілу бюджетних призначень на ліквідацію наслідків стихійного лиха були виконані такі обсяги робіт:

у Вінницькій області відновлено проїзд по 19,7 км доріг, з них за постійними схемами - по 16,3 км, відремонтовано три мости;

у Тернопільській області відновлено проїзд по 100 км доріг, з них за постійними схемами - по 79 км, відремонтовано один міст;

у Львівській області відновлено проїзд на усіх дорогах, що були зруйновані (9,3 км) та пошкоджені (35 км). Забезпечено проїзд по трьох мостах з тих, що були зруйновані, та на усіх 24 з тих, що були пошкоджені;

у Закарпатській області відновлено проїзд по усіх дорогах, що були зруйновані (5,5 км) та пошкоджені (27,4 км). Забезпечено проїзд по усіх мостах, що були зруйновані (2 мости) та пошкоджені (7 мостів);

у Чернівецькій області відновлено проїзд на 44,25 км доріг з тих, що були зруйновані (50 км) та на всіх 391,3 км доріг, що були пошкоджені. Забезпечено проїзд по всіх 33 мостах, що були пошкоджені;

в Івано-Франківській області відновлено проїзд на всіх 74 км доріг, що були зруйновані та 561 км доріг з тих, що були пошкоджені. Забезпечено проїзд по 19 мостах з тих, що були зруйновані, та по всіх 79 мостах, що були пошкоджені.

Станом на 27 липня 2009 року відсутнім залишається проїзд на 5,75 км доріг у Чернівецькій області та по 49 мостах в Івано-Франківській області, одному в Львівській та чотирьом в Чернівецькій. Про це повідомляє міністерство транспорту і зв'язку України.


Источник: Правда.if.ua

Схожі теми
• На Закарпатті після повені стався землетрус 
• Після повені на Закарпатті стався землетрус 
• Сьогодні у постраждалих від повені районах Закарпаття відновлять електропостачання, до кінця тижня – проїзд на всіх дорогах 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 08:30.


bigmir)net TOP 100