Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Депутат Закарпатської облради упіймав керівництво на "окозамилюванні"

11.02.2009, 18:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Депутат Закарпатської обласної ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Євген Ластівка обурений «зухвалістю, з якою керівництво облради вводить в оману закарпатців». Про це сьогодні, 11 лютого, власкора ЗІКу повідомили у прес-службі БЮТ в Закарпатській області.

Депутат, зокрема, говорить про інформаційне повідомлення на офіційному сайті Закарпатської облради від 30.01.2009 «Депутатська комісія обговорила питання щодо використання коштів для надання допомоги малозабезпеченим». У повідомленні, зокрема, йдеться про те, що «в облраді відбулося планове засідання постійної депутатської комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення», на якій були присутні ряд депутатів, у тому числі й Євген Ластівка. У повідомленні зазначено, що «на засіданні погоджено механізм розподілу та використання коштів, передбачених для надання одноразової допомоги малозабезпеченим».

Як повідомив Євген Ластівка, насправді цього засідання взагалі не було. «Я планував бути присутнім на засіданні цієї комісії, однак коли я запитав, в який день і час відбудеться засідання, мені повідомили, що комісія відбулася у «телефонному режимі». Я дуже здивувався, коли прочитав на сайті ради, що комісія не тільки відбулася, але я був на ній присутній. Там навіть фото є із засідання, на якому є і моя постать. Мені не зрозуміло, для чого влаштовувати цей цирк з віртуальними комісіями. Якщо комісії в раді так працюватимуть, то депутати взагалі втратять контроль над ситуацією в краї. Очевидно, що комусь це вигідно».

Схожі теми
• Михайло Качур, кандидат в депутати Закарпатської облради від "Батьківщини" - про вибори, екзит-поли та "турбогазівські" лавиц 
• Михайло Качур, кандидат в депутати Закарпатської облради від "Батьківщини" - про вибори, екзит-поли та "турбогзівські" лавиці 
• Порівняння списків кандидатів-"мажоритарників" від Єдиного Центру, "Батьківщини" та Партії регіонів до Закарпатської облради 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 10:17.

bigmir)net TOP 100