Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Закарпаття – 4-е по Україні за показниками соціально-економічного розвитку

07.02.2009, 09:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомив Держкомстат України, за підсумками 2008 року Закарпатська область зайняла у загальнодержавній комплексній оцінці соціально-економічного розвитку регіонів України 4 місце серед 27 областей і міст України. На вищих позиціях знаходяться тільки міста Київ, Севастополь та Миколаївська область (відповідно 1, 3 та 2 місця). За підсумками І півріччя минулого року Закарпаття було шостим. Про це 5 лютого, власкора ЗІКу повідомили в Управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА.

У цілому із 46 показників цієї оцінки область займає 1-3 місця в державі за 8 показниками. Зокрема, за питомою вагою збиткових підприємств, темпами зростання реальної заробітної плати та індексом споживчих цін, посідає друге місце – за найнижчим рівнем злочинності в розрахунку на 10 тисяч населення, знаходиться на третьому місці за рівнем оплати спожитого природного газу, динамікою зростання чисельності населення та темпами зростання обороту роздрібної торгівлі. Закарпаття ділить 3-6 місця із Волинською і Херсонською областями за рівнем оплати спожитої електроенергії.

Також регіон займає 4 місце в державі за темпами зменшення податкового боргу, 5 місце – за обсягом введеного в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тисяч населення, часткою працівників із заробітною платою, меншою прожиткового мінімуму, темпами зростання заборгованості з виплати зарплати на економічно активних підприємствах. Крім цього, область ділить 5-6 місця за питомою вагою податкового боргу області в загальнодержавному показнику та темпами зменшення викидів забруднюючих джерел стаціонарними джерелами забруднення.

У той же час область займає останні місця в рейтингу за такими показниками, як рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг, обсягами інвестицій в основний капітал в розрахунку на одну особу та темпами зростання обсягу прямих іноземних інвестицій.
Схожі теми
• Закарпаття: Підсумки соціально-економічного розвитку регіону за cічень–березень 2011 року 
• Берегово: Підсумки соціально-економічного розвитку за 2010 рік 
• Закарпаття на 4 місці в Україні за показниками розвитку природно-заповідного фонду 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 21:23.


bigmir)net TOP 100