Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

На Закарпатті презентували тринадцять малих інвестпроектів

18.06.2009, 11:18   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На Закарпатті відбувся завершальний семінар для державних службовців середньої ланки з питань впровадження стратегій та управління малими проектами, започаткованого проектом партнерства Канада – Україна «Регіональне врядування та розвиток».

Ще восени минулого року у рамках реалізації Регіональної стратегії розвитку області до 2015 року Закарпатська облдержадміністрація відібрала для розробки та подальшого пошуку фінансування 27 проектів з різних районів Закарпаття. Опісля розпочалась їх розробка ініціативними групами спільно з регіональними та міжнародними експертами, залученими до проекту партнерства Канада – Україна «Регіональне врядування та розвиток». Упродовж дев’яти місяців учасники робочих груп детально вивчали проектний менеджмент, фінансове планування, узгоджували списки команд та мережі ключових сторін, розробляли плани дій та графіки виконання проектів, механізми оцінки соціального та ґендерного впливу від проекту. А також практикувалися, як вдало формувати команду, спілкуватися, готувати презентації тощо.

У результаті остаточного доопрацювання залишилося 13 найкращих малих проектів. Всі заявки відповідають 5-ти стратегічним пріоритетам Регіональної стратегії розвитку області: розвиток людини та підвищення соціальних стандартів життя, формування конкурентоспроможної та життєздатної економіки, поглиблення транскордонної та європейської співпраці, розвиток туризму та курортно-рекреаційної сфери, формування просторової гармонії та охорона довкілля.

На презентації були представлені наступні проекти: «Створення закладу хоспісної паліативної допомоги у Виноградівському районі», «Створення реабілітаційного центру для людей з обмеженими фізичними можливостями в Іршавському районі», «Розробка проекту створення центру сприяння діяльності ОСББ у м. Ужгороді», «Створення агрообслуговуючого кооперативу», « Розробка проекту створення муніципальної енергосервісної компанії у м. Ужгород», «Розробка концепції створення індустріального парку з елементами логістики «Берег-Карпати» на території Берегівського району України та Саболч-Сотмар-Берег області Угорщини», «Розроблення концепції та проектно-кошторисної документації створення євроінтеграційного центру розвитку Рахівщини «Європейський Дім», «Розроблення концепції створення альтернативного транспортного коридору із задіянням існуючих інфраструктурних ресурсів Закарпаття», «Створення туристично-інформаційного центру для осіб з обмеженими фізичними можливостями», «Створення туристично-інформаційного осередку “Мукачівщина туристична”, «Створення Всеукраїнського центру сходження на гору Говерла», «Покращення екологічного стану м. Берегово шляхом очистки каналу Верке, реконструкції шлюзів і відновлення міського пляжу», «Створення геоінформаційної системи (ГІС) управління територіями в Ужгородському районі». Вартість проектів сягає від 50 тисяч до 6,3 мільйона гривень.

Присутній на захисті робіт заступник голови облдержадміністрації Володимир Гоблик зазначив, що всі представлені проекти потрібні та актуальні на часі.

– Кожен із проектів якісно підготована заявка для інвестора з вичерпною інформацією, детальним бюджетом та, що особливо важливо, сформованою командою, готовою втілювати ідею на практиці, – вважає Володимир Гоблик. – Частина представлених на розгляд проектів знаходиться на першому етапі впровадження, інші – готові до пошуку інвесторів. Важливо, щоб ця команда фахівців в подальшому використовувала набуті знання.

За словами представника Великобританії Данкана Літча, провідного міжнародного експерта проекту партнерства Канада – Україна «Регіональне врядування та розвиток», результати навчань державних службовців є дієвим механізмом у пошуках можливостей розвитку регіонів.

– Експерти допомогли учасникам не тільки розробити правову та фінансову документацію, але й зрозуміти інструмент проектного менеджменту, – каже міжнародний фахівець.

Після презентації – захисту проектів командам-розробникам було вручено сертифікати проекту партнерства Канада – Україна «Регіональне врядування та розвиток» та свідоцтва Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Для довідки: проект Канада – Україна «Регіональне врядування та розвиток» (проект реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку) працює на Закарпатті чотири роки.Схожі теми
• Силач протягнув тринадцять метрів 42-тонний тепловоз з пасажирами 
• Керівники Закарпаття та чеської Височини визначались із спільними об’єктами освітянських та “оздоровчих” інвестпроектів 
• Закарпаття: Тринадцять краян із обмеженими можливостями одержали ключі від спецавтівок “Славута” (ФОТО) 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 08:33.


bigmir)net TOP 100