Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Міністр МНС: "Епідеміологічних загроз із боку України державам Європи немає"

28.05.2009, 18:47   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Міністр МНС Володимир Шандра вважає безпідставним намір Чехії запровадити необхідність надання громадянами України додаткового документа про стан здоров’я при поданні ними клопотання про оформлення візи до цієї країни. Про це він сказав на брифінгу в ході поїздки до Чернівецької області. «Для того, щоб ввести такі заходи, повинні бути підстави. Тому я думаю, що це все ж таки більше політичне питання», – зазначив очільник МНС. Міністр відзначив: українські рятувальники одержали великий досвід щодо запобігання епідеміологічним захворюванням під час минулорічного липневого паводку в західних областях.

Шандра не бачить епідеміологічних загроз із боку України країнам Європи. Він також підкреслив, що в Україні ще не зафіксований жоден випадок зараження вірусом грипу А(H1N1).

Схожі теми
• Мирослава Каламуняк: "Ми шили для Європи і трішки для України. Тепер буде навпаки!" (ФОТО) 
• Ліга Європи. "Динамо" перемагає, "Карпати" програють, а "Металіст" грає всуху 
• Ужгородська"Батьківщина" заявила про адміністративний тиск з боку влади 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 13:30.

bigmir)net TOP 100