Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

За 4 місяці 2009 року платникам відшкодовано майже 103 млн. грн. ПДВ

21.05.2009, 07:23   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Станом на 1 травня 2009 року у Закарпатській області в якості платників податку на додану вартість зареєстровано 3212 суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб. Протягом січня-квітня 2009 року платниками області заявлено до відшкодування податку на додану вартість у сумі 113,5 млн. грн., у тому числі: 103,9 млн. грн. – на поточний рахунок, 9,6 млн.грн. – в рахунок майбутніх платежів з ПДВ. За відповідний період 2008 року заявка на бюджетне відшкодування ПДВ на поточний рахунок склала 98,27 млн.грн., тобто заявки січня-квітня п.р. більші за відповідний період торік на 5,7 млн. грн., ріст складає 5,8%.

За січень-квітень 2009 року фактично відшкодовано податку на додану вартість у сумі 102,7 млн. грн., в тому числі: 96,8 млн. грн. – на поточні рахунки платників в установі банку, що на 14,7 млн.грн., або на 17,9% більше, ніж за відповідний період минулого року.

За структурою повернутих сум податку на додану вартість найбільшу питому вагу у загальному обсязі фактично відшкодованого ПДВ, а саме 76,5% склала сума по суб’єктах зовнішньоекономічної діяльності-виробниках.

Разом з тим, проводиться робота, спрямована на виявлення незаконних схем формування бюджетного відшкодування податку на додану вартість. За результатами проведених перевірок встановлено, що ряд суб’єктів господарювання задіяні у схемах господарських операцій з фіктивними контрагентами. Сума упередженого незаконного відшкодування ПДВ з бюджету за січень-квітень 2009 року складає 19,2 млн.грн., тобто працівниками податкової служби області за результатами проведених заходів упереджено кожну шосту гривню від заявленого до відшкодування ПДВ у поточному році.

Також запроваджена у минулому році електронна система контролю за повнотою нарахування та правомірністю заявленого до відшкодування ПДВ дала змогу фахівцям податкової служби встановити дієвий контроль за діяльністю суб’єктів господарювання, які використовують схеми ухилення від оподаткування, та здійснювати відповідне реагування; підвищити ефективність опрацювання розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту з ПДВ у розрізі контрагентів щодо ліквідації схем крадіжок ПДВ з використанням податкових „ям”. Так, за результатами опрацювання розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту у січні-квітні 2009 року донараховано 300тис.грн. податку на додану вартість.
Схожі теми
• За перші три місяці 2011 року в міліції померли 15 людей 
• За три місяці закарпатські чиновники вкрали у держави майже 200 тис.грн. 
• На Закарпатті з початку року платникам ПДВ відшкодовано 97,1 млн. грн., з них 15,5 млн. грн. — у вересні 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 15:29.


bigmir)net TOP 100