Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Закарпатське КРУ виявило нецільових витрат на 5,2 млн. грн.

29.04.2009, 22:36   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомили UA-Reporter.com у КРУ в Закарпатській області, протягом І кварталу 2009 року їхня структура забезпечила належний рівень виконання завдань, визначених Урядом щодо здійснення державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна.

Загалом протягом цього періоду структурними підрозділами контрольно-ревізійної служби області перевірено 82 підприємства, установи та організації, в кожному з яких — 99 % — встановлені порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

Контрольними заходами встановлено недоотримання бюджетами усіх рівнів, підприємствами, установами та організаціями фінансових ресурсів на загальну суму 1 млн. грн. Сума виявлених незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів, встановлених цьогоріч, становить 5,2 млн. грн.

Працівники КРУ встановили факти втрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допущені внаслідок неефективних управлінських дій, на 42 об'єктах на загальну суму 2,8 млн. грн., в тому числі упущених вигод - на 1,3 млн. грн., непродуктивних, зайвих витрат — на 1,5 млн. грн.

Фінансові порушення, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлено на 70 об’єктах контролю на загальну суму 29,1 млн. грн. Серед них левову частку становлять випадки завищення кредиторської заборгованості та зобов'язань перед фізичними особами, заниження в обліку вартості активів, а також факти оплати з;, державні кошти вартості товарів, робіт і послуг без проведення процедур закупівлі.
У межах прав і наданих повноважень КРУ в Закарпатській області вжито заходи, в результаті яких протягом січня-березня 2009 року забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 2,4 млн. грн. що складає 46,2 % від виявлених, у тому числі по порушеннях, виявлених у попередні періоди — 474,9 тис. грн.

Усунення порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, забезпечено в сумі 26,2 мли. грн., що складає 89,9 % від виявлених.

За результатами проведених контрольних заходів працівниками КРУ в Закарпатській області застосовані такі фінансові санкції до порушників фінансово-бюджетної дисципліни: у 4 випадках проведено зупинення операцій з бюджетними коштами, у 8 випадках зменшено бюджетних призначень (асигнувань) розпорядникам бюджетних коштів та призупинено бюджетних асигнувань у 22 випадках.

З метою вжиття відповідних заходів до порушників фінансової дисципліни до правоохоронних органів протягом січня-березня 2009 року передано 37 ревізійних матеріалів, з них 33 — за власною ініціативою КРУ. За результатами розгляду зазначених матеріалів порушено 6 кримінальних справ, з них 5 — за матеріалами, переданими за власною ініціативою управління.

Також протягом звітного періоду пред'явлено 7 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 408,4 тис. грн. Крім того, ініційовано 22 цивільних позовів перед органами прокуратури, об'єктом контролю або його органом управління.

За порушення фінансової дисципліни КРУ в Закарпатській області до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 203 посадові особи; направлено до суду 7 протоколів про адміністративне порушення за порушення законодавства про бюджетну систему за ст.164-12 КУпАП та 12 протоколів про адміністративне порушення за порушення законодавства при здійсненні закупівлі товарів, робіт, послуг за державні кошти за ст. 164-14 КУпАП. Загальна сума накладених адмінштрафів за ст. 164-2 КУпАП склала 28,36 тис. грн, з яких фактично внесено 19, 38 тис. грн.

До дисциплінарної відповідальності у звітному періоді притягнуті 42 посадові особи та до матеріальної відповідальності — 44 особи.
Одним з найвагоміших показників значущості та необхідності тієї роботи, яку здійснює контрольно-ревізійна служба, є втілення в життя їхніх пропозицій, рекомендацій тощо, підготованих для органів управління, державних структур, органів місцевого самоврядування. Зокрема, за результатами контрольних заходів, якими виявлені порушення чинного законодавства, керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлені 134 інформації, за якими прийняті 90 управлінських рішень.Источник: UA-REPORTER.COM

Схожі теми
• Закарпатське КРУ виявило в ДАП "Карпати-Авіа" порушень на 21 млн. грн. 
• Закарпатці отримували найбільші субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП 
• Закарпатське КРУ виявило на 71,6 тис. грн. різних фінансових порушень у національному природному парку “Синевир” 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 18:03.


bigmir)net TOP 100