Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Чоловік пояснив секс із козою тим, що тваринка “спокусила” його

08.11.2019, 09:42   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Власник кози припустив, що цей інцидент може бути не першим. Це сталося у Боснії і Герцоговині.

• Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076
У Боснії і Герцоговині чоловіка заарештували за секс із козою, яка його “спокусила”. Він задушив її після статевого акту.

Про це пише ТСН з посиланням Daily Star.

Інцидент стався у невеликому місті Радуняке. Власники несподівано знайшли свою козу мертвою. Вони помітили у тварини незвичайні травми біля хвоста. Біля кози вони натрапили і на гаманець з документами, які вказували на місцевого жителя.

Після розтину тіла тварини було встановлено, що коза стала жертвою зоофіла, а потім була задушена. Головним підозрюваним є 32-річний місцевий житель, якого в звітах місцевої поліції назвали “В.В.” Власники розповіли, що винуватець нічого не заперечував.

“Коли він зустрів мого сина, він сказав йому: “Ви знаєте, коли я пішов і побачив козу, я зрозумів, що приваблюю її, а вона мене”,-– розповіли вони.

Власник кози припустив, що цей інцидент може бути не першим.

Чоловік був допитаний поліцією і утримувався під вартою протягом 24 годин, після чого його відпустили. Чи було пред’явлено обвинувачення підозрюваному, поки невідомо.

Запис Чоловік пояснив секс із козою тим, що тваринка “спокусила” його спершу з'явиться на zakarpatpost.net.

Схожі теми
• Прокурор Закарпаття пояснив, звідки «дірка» в його декларації? 
• Мирослав Дочинець пояснив, чому слід читати його новий роман 
• Мирослав Дочинець пояснив, чому варто прочитати його новий роман 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 22:45.

bigmir)net TOP 100