Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Про лохотрони, аферистів, та як не потрапити на їх гачок

16.01.2012, 14:30   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

«Вітаємо! Ви виграли квартиру!» – такі або приблизно такі обнадійливі фрази неодноразово траплялися довірливим закарпатцям, які невідомо звідки отримували поштою конверти із великою кількістю «виграшних» листів.

Про такого та іншого виду афери говоритимемо у прес-центрі «Закарпаття». Представник міліції розповість про те, якими бувають афери, і наскільки багато закарпатців минулого року постраждало від рук людей, ласих до легкої наживи. В свою чергу психолог прокоментує ситуацію зі свого боку і пояснить, чому люди, бачачи “документи” сумнівного характеру, все ж таки «ловляться» на гачок аферистів.

Ця тема сьогодні є особливо актуальною, адже у поштових скриньках ужгородців знову з’явилися «виграшні листівки», які, до речі, будуть продемонстровані під час прес-конференції.*

Учасники прес-конференції:

Іван Повханич — заступник начальника управління карного розшуку УМВС України у Закарпатській області;

Людмила Голянич — психолог, викладач УжНУ.

Прес-конференція відбудеться: у четвер, 19 січня, о 12.00 за адресою м.Ужгород, вул. Другетів, 60

zakarpatpost.net

Схожі теми
• Як не стати жертвою кредитних аферистів та нездар правників 
• Українська держава — країна неляканих аферистів 
• Берегівські браконьєри "потрапили на гачок" 
Старий 23.01.2012, 20:44   #2
Гость

Question про лохотрони,аферистів,та як не потрапити на їх гачок

кто хочет быть обманутым,тот и сам обманываться рад.Якщо мені прийшов лист,що я вийграв квартиру у лотерею,а я ніколи в неї не граю,то навіщо мені давати свої дані і заповнювати цю фальш-анкету....це зробить тільки ЛОХ. Мені просто цікаво чи з цим в нашій країні якось борються??? Я не маю на уваазі інформативно.
  Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 11:21.

bigmir)net TOP 100