Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Литвин: “У 2011 парламентських виборів не буде!”

11.01.2011, 10:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У 2011 році виборів до Верховної Ради не буде, оскільки парламент обирався на п’ять років, а не на чотири. Про це Голова Верховної Ради Володимир Литвин сказав у інтерв’ю 5-ому каналу.
“2011 рік – це четвертий рік повноважень Верховної Ради, а вона обиралася на п’ять років”, – сказав В.Литвин.

“Якщо комусь кортить, чи сверблячка велика, чи гроші тиснуть кишені, і потрібно завести представників олігархів у парламент.., то я повинен сказати, що цього не буде, вже досить. Де можна протистояти – я буду цьому протистояти”, – додав він.

Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, В.Литвин зазначив, що для нього важливе те, як не допустити спалахів протистояння у 2011 році. Він висловив сподівання, що повторень подій 2010 року не буде, оскільки всі усвідомлюють, що рано чи пізно постане питання про відповідальність.

Схожі теми
• Литвин не хоче більше доїти Україну як корову, а тому виборів цьогоріч не буде 
• Дату парламентських виборів визначить суд 
• На парламентських виборах в "Сильної України" буде високий результат - експерти 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 06:06.

bigmir)net TOP 100