Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Політика
Політика Політика, політика й ще раз політика

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 01.09.2009, 05:22   #41

Ви Подякували 2 раз(ів)
Вам Подякували 3 раз(ів)
Дівчина Відправити повідомлення для kitotoka за допомогою ICQ
За замовчуванням

надо почитать, а то как-то совсем и не знаю истории своего народа(
kitotoka поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 01.09.2009, 11:27   #42

Адреса: Ужгород
Вік: 45
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від 1xxx1
В.В. Мавродин "Происхождение русского народа".

..... головне не опуститись до авторів - видатних "знавців" історії Росії та інших держав, як Жириновський і т.д.
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 13.10.2009, 00:07   #43

Адреса: Николаев
Ви Подякували 7 раз(ів)
Вам Подякували 5 раз(ів)
Дівчина Відправити повідомлення для Asha за допомогою ICQ
За замовчуванням

Исключительно РУССКИЙ!!!Свободно владею украинским,но с детства на украинскую речь аллергия,может из-за того,что сейчас настоящий украинский язык изувечили до безобразия...Особенно в правительстве
Asha поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 14.10.2009, 14:52   #44

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Asha
Исключительно РУССКИЙ!!!Свободно владею украинским,но с детства на украинскую речь аллергия,может из-за того,что сейчас настоящий украинский язык изувечили до безобразия...Особенно в правительстве

Тоді на російську мову теж буде згодом алергія, так як окремі члени уряду часто поряд з російською мовою користуються жаргоном і поряд з цим показують свої глибокі знання в російській літературі, мистецтві, історії .....

PS. Чому би просто не сказати "Исключительно РУССКИЙ!!!", тому що ця мова дуже подобається і Ви її любите.
Старий 14.10.2009, 15:27   #45

Ви Подякували 7 раз(ів)
Вам Подякували 5 раз(ів)
За замовчуванням

Здесь немного другое...Не то,что бы я люблю украинский язык,просто с самого детства - это моя родная речь.Учить в школе украинский я начала с 5 класса,а у нас на юге Украины вообще не говорят на украинском,только если приехали из далёкой деревушки.И до самого окнчания моей учёбы на украинском преподавались только два предмета:українська література і ділова українська мова.Все остальные предметы велись на русском языке.И не так давно это было,всего-то 6 лет назад.
Старий 14.10.2009, 16:35   #46

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Asha
Здесь немного другое...Не то,что бы я люблю украинский язык,просто с самого детства - это моя родная речь.Учить в школе украинский я начала с 5 класса,а у нас на юге Украины вообще не говорят на украинском,только если приехали из далёкой деревушки.И до самого окнчания моей учёбы на украинском преподавались только два предмета:українська література і ділова українська мова.Все остальные предметы велись на русском языке.И не так давно это было,всего-то 6 лет назад.

На жаль Ваша історія - це історія наслідків всебічного розвитку української мови в Україні за часів СРСР ..... для будь-якої держави це ненормальна ситуація, і тому я рахую, що абсолютно правильним є введення в кожній школі вивчення предметів державною мовою, для того, щоб не тепер, а згодом, наступне покоління взагалі не відчувало потребу обговорювати мовне питання, спекуляції довкола якого рано чи пізно таки вщухнуть.
Ну а наше, а тим більше старше покоління ніхто насильно перевчити не зможе (тому мені смішно читати, що хтось комусь зобороняє вдома розмовляти російською). Але з іншого боку, якщо ти претендуєш бути державною особою - то спілкуйся на роботі й веди документацію державною мовою і без усяких Але! (але на кухні теж ніхто не заборонить і державним особам російську мову).
Старий 14.10.2009, 16:46   #47

Ви Подякували 7 раз(ів)
Вам Подякували 5 раз(ів)
За замовчуванням

Я начинаю замечать,что наша с Вами дискуссия больше похожа на поле военных действий!
Я не можу пояснити Вам свою думку з цього приводу,щоб Ви мене зрозуміли.Я впевнена,що тоді Ви б мене підтримали.Я дивлюсь на свою дитину і мені стає лячно від того,що її чєкає в майбутньому!Наші діти,насправді,не знають досконало ані російської мови,ані української.Може треба врешті решт визначитися з цим,щоб наші діти так не деградували?!
Старий 14.10.2009, 17:02   #48

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Asha
Я дивлюсь на свою дитину і мені стає лячно від того,що її чєкає в майбутньому!

А що саме лякає?!
Цитата:
Повідомлення від Asha
Наші діти,насправді,не знають досконало ані російської мови,ані української.Може треба врешті решт визначитися з цим,щоб наші діти так не деградували?!

Що заважає нашим дітям знати українську, російську та ще інші мови?!!! По-моєму найбільше хто їм заважає, так це, ми, батьки, із своїми субєктивними переконаннями та поглядами .... тому, думаю, не варто драматизувати ситуацію навколо майбутнього мовного питання дітей, а треба самим їм допогти досконало вивчати мови, якщо на вашу думку школа їм цього дати не може (хоча моя думка діаметрально протилежна)
Старий 14.10.2009, 17:37   #49

Ви Подякували 7 раз(ів)
Вам Подякували 5 раз(ів)
За замовчуванням

Та справа навіть не у школі.Наприклад,моя донька ходить в дітсадок,у неї в групі 2 вихователя,один спілкується виключно українською мовою,а інший - російською.Заняття проводяться на російській мові,а домашнє завдання вимагають виконувати українською.Також і у школі.Зараз від наших викладачів вимагають викладати предмети українською мовою,але на заняттях вони спілкуються російською,а в зошитах діти мають писати українською.У вищіх навчальних закладах більша половина вчителів не знають,як на українську перекласти всі терміни,тим паче,що підручники залишились старі,ще від Радянського Союзу.Я сама так вчилась...На вулиці часто чутно,як дітлахи-школярі спілкуються змішаною мовою,бо вони не звикли спілкуватися якоюсь однією.Хіба це нормально?А що буде ще через кілька років?"Суржик" визнають новою державною мовою???
А Ви питаєте,що мене лякає!Моя дитина ще не вивчила одну мову,а її вже плутають іншою.Тепер моя дочка не може зрозуміти,чому гарбуз і арбуз - це різні слова,чому одні їй кажуть "до побачення",а інші "до свидания"...

Останній раз редагувалося Asha, 15.10.2009 в 19:44
Старий 15.10.2009, 10:25   #50

Ви Подякували 35 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Asha
Та справа навіть не у школі.Наприклад,моя донька ходить в дітсадок,у неї в групі 2 вихователя,один спілкується виключно українською мовою,а інший - російською.Заняття проводяться на російській мові,а домашнє завдання вимогають виконувати українською. Також і у школі.Зараз від наших викладачів вимагають викладати предмети українською мовою,але на заняттях вони спілкуються російською,а в зошитах діти мають писати українською.

Нічого поганого в цій ситуації не бачу - дитина буде знати обидві мови! (адже діти легко всьому вчаться, на відміну від нас, дорослих, яким часто в цьому заважає свідоме небажання та принципи).

Цитата:
Повідомлення від Asha
У вищіх навчальних закладах більша половина вчителів не знають як на українську перекласти всі терміни...

За викладачів не переживайте - вони люди грамотні, при бажанні із цим завданням справляться!

Цитата:
Повідомлення від Asha
тим паче,що підручники залашились старі,ще від Радянського Союзу.Я сама так вчилась......

Це вже відверто неправдива інформація - практично всі курси вищої школи забезпечені україномовною літературою (якщо і не з грифом МОН України, то внутрішньовузівською! Інша справа, що керівництво окремих вузів не закупляє цю літературу або викладачі немають бажання шукати цю інформацію на відповідних сайтах (їм простіше сказати, що нема).

Цитата:
Повідомлення від Asha
На вилиці часто чутно,як дітлахи-школярі спілкуються змішаною мовою,бо вони не звикли спілкуватися однією.Хіба це нормально?А що буде ще через кілька років?"Суржик" визнають новою державною мовою???
..

Ні, не нормально, але не смертельно - з часом будуть спілкуватись якоюсь однією мовою чи обома (залежно від ситуації), якщо дорослі їм не будуть заважати ..... а "суржик" державною мовою можливий по-моєму лише в чиїсь лише уяві.

Цитата:
Повідомлення від Asha
А Ви питаєте,що мене лякає!Моя дитина ще не вивчила одну мову,а її вже плутають іншою.Тепер моя дочка не може зрозуміти,чому гарбуз і арбуз - це різні слова,чому одні їй кажуть "допобачення",а інші "до свидания"...

Ще раз повторюсь - діти не є дорослими, їх фізіологічна особливість є та, що вони розвиваються і здатні сприйняти дуже великий обєм інформації, причому не лише дві мови, але й три! (до речі попробуйте дитину паралейно вчити англійською чи німецькою - можливо тоді мовне питання для Вас вирішиться само по собі) .... А на рахунок "допобачення" та "до свидания" - поясніть дитині, що це дві різні мови (змогли ж Ви пояснити, що в мультику "Том і Джері", коли мишка бє котика молотком по голові, то це просто вона захищається, коли він її догоняє).\

PS. А взагалі, мовне питання зовсім не стосується дітей, це питання для нас, дорослих, які ніяк не можуть знайти спільну точку зору.
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 13:25.

bigmir)net TOP 100