Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Робота
Робота Шукаємо роботу. Пропонуємо роботу.

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 23.11.2009, 15:37   #1

Thumbs up

Для жіночок в декреті і не тільки...

Добрий день! Мене звати Ірина, я приватний підприємець. Шукаю регіональних представників у всіх містах України для реалізації продукції. А саме - торгове обладнання для магазинів одягу, секонд хендів - вішаки для одягу, ваги, манекени. Схема роботу, яку я пропоную -Ви даєте оголошення в місцеву газету ( звичайно, вигідніше вибрати найпопулярнішу газету оголошень, яку читає переважна більшість населення міста. Можна подати оголошення в кілька газет). Текст оголошення при бажанні можу вислати, вказуєте ціну, яка Вас влаштовує, це можу також підказати. Коли дзвонять клієнти - позуєте зразки товару ( висилаю після згоди працювати ), отримуєте замовлення. Тоді я висилаю курєрською службою за свй рахунок товар, на складі курєрської служби Ви з покупцем отримуєте цей товар, він розраховується, Ви висилаєте гроші цим курєром або перераховуєте на рахунок мого банку. Відсоток Ваш.
Можу сказати одне - однозначно вигідна справа. Ви нічого не вкладаєте в справу, прибуток залежит від Вас karpova_i2005@ukr.net 0971800913

Схожі теми
• НСК “Олімпійський” — це не тільки стадіон, але й… 
• З 20 міністерств Янукович залишить тільки 12 
Irusja 83 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 08.03.2010, 19:04   #2

За замовчуванням Работа для мамы в декрете.

Новый производитель одежды для кормящих мам ищет региональных представителей. Посмотреть модели можно на сайте www.mamatyta.com Условия сотрудничества по почте, асе, скайпу указанным на сайте.

Суть работы - продажа одежды для кормящих мам.
Каналы: инет (форумы, достки объявлений, организация СП) и личные продажи (работа со школами для будущих мам, роддомами, распространие листовок в поликлиниках в день грудничка, на детских площадках, гуляя со своим чадом.

Многие занимаются таким бизнесом уже более 3х лет.
тел для справок 067 556 83 14
bright поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 13.03.2010, 18:03   #3

Ви Подякували 16 раз(ів)
Вам Подякували 34 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

bright, как-то похоже на "пирамиду".
Старий 03.12.2013, 23:17   #4

Вік: 28
Exclamation РОБОТА В ДЕКРЕТІ

Потрібні дівчата для роботи в соц. мережах, час роботи 2-4 години в день, графік вибираєте за бажанням. Потрібні люди, які налагоджені саме працювати, а незареєструватися і сидіти придумувати відмовки чому він не працює. Випробувальний термін 2 міс., якщо його успішно проходите - офіційне оформлення. Подробиці по ел. Пошті valentina.marsyash@mail.ru
Жека поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 04.12.2013, 22:53   #5
Гость

За замовчуванням НЕЖЕЛАТЕЛЬНО!!!

НЕЖЕЛАТЕЛЬНО работать на компьютере, находясь в декрете. Любой толковый врач-гинеколог подробно разъяснит молодым мамам почему.
  Відповісти із цитуванням
Старий 04.12.2013, 23:29   #6
Кухонный шаман

Ви Подякували 20 раз(ів)
Вам Подякували 12 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Гість
НЕЖЕЛАТЕЛЬНО работать на компьютере, находясь в декрете. Любой толковый врач-гинеколог подробно разъяснит молодым мамам почему.

Поддерживаю мнение Гостя, сейчас и так люди проводят много времени за компьютером, что ведет к нарушению осанки, зрения и кровообращения в малом тазу, создает «туннельный синдромом запястного сустава» и т.д., а для молодых мам лучше поберечься вдвойне, у них и так идет колосальная нагрузка на позвоночник.
При этом на ноутбуках (планшетах) зачастую задействованы еще и Wi-Fi или GSM модемы (или все вместе), каким образом они повлияют на растущего малыша в утробе матери?! Так что делаем выводы, дорогие женщины.
Старий 07.05.2014, 20:35   #7

Вік: 28
За замовчуванням

В декрете можно найти и другую работу. Все мамочки сидят на форумах, почему бы за это не получать деньги? Даже если нету опыта работы в соцсетях и прочее, стоит попробовать - написать резюме (постоянное сидение в соцсетях тоже можно подать под красивым соусом).

Останній раз редагувалося Referee, 09.05.2014 в 07:40 Причина: заборона реклами
Homahom поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 07.08.2015, 18:51   #8

Дівчина
За замовчуванням Работа

Я зарабатываю рукоделием.Нашла дешевый интернет магазин товаров для рукоделия http://xn----utbcjbgv0e.com.ua/optovym-pokupatelyam/ Заказываю товар по дешевым ценам, делаю готовую косметическую продукцию и потом продаю ее!
Ника_24 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 20.08.2015, 14:01   #9

Дівчина
За замовчуванням

Девченки на данное время есть очень хорошее предложение от интернет магазина
http://xn----utbcjbgv0e.com.ua/kompo...bazovye-masla/
выбор товаров стал на много больше,а цены все ниже.С такими предложениями зарабатывать можно на много проще и с малейшими затратами!
Ника_24 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 21:56.

bigmir)net TOP 100