Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Розслабся
Розслабся Пишіть про що захочете (навіть тут реклама заборонена)

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 09.06.2012, 23:01   #1

Вік: 24
Чоловік
За замовчуванням

Деколи хочеться відпочити від життя

Кожний день ми щось приховуємо від близьких , від рідних , від друзів, деколи хочеться просто бути вільним - вільним від свого характеру поговорити з людьми які тебе зрозуміють . Мене звати РОман і я думаю ви також змучилися від цього штучного життя я хочу вам запропонувати сайт - *** - ні це не реклама і не піар - на сайті немає реклами і він включно зроблений для людей які хочать розказати все що думають він створений як анонім , але реєстрація також можлива . Звичайно на сайті немає ні реклами ні статті на благодійність сайту , тому мені цей проект дуже подобається . А щоб добавити блог чи форум або навіть опитування не потрібна реєстрація ви просто добавляєте любу інформацію нажавши одну кнопку . Але є одна проблема сайт не давно відкрили і там дещо мало статтів звичайно хотілося щоб до мене ще б деякі люди прийшли щоб поговорити , тому що цікаво і можна знайти багато спільного - приходьте і пишіть мені "wepo" - і добавляйте цікаі історі - а щодо історій там багато правдивих історій і смішні хоча не завжди думаю що правдивих.

Схожі теми
• де можна відпочити з дитиною 
• Відпочити в Закарпатті часто дорожче, ніж в Словаччині… 
• Де відпочити та смачно поїсти... 

Останній раз редагувалося Referee, 10.06.2012 в 22:32 Причина: заборона реклами
St(_74 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Ключові слова (Теги)
сайт не давно відкрили, створений як анонім

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 13:27.

bigmir)net TOP 100