Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Головний
Головний Головний Закарпатський Форум

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 02.03.2009, 14:52   #21

Ви Подякували 1 раз(ів)
За замовчуванням

Ще коли навчалася в університеті можна було поїхати до Німеччини працювати інженером. Та мене не взяли, тому що... дівчина. Так і сказали: "Ми тебе вивчемо і відправимо працювати. Але ти можеш у будь-який момент вийти заміж за німця - тоді плакали наші гроші, що ми вклали в твое навчання". Зараз про інші країни навіть і думок не виникає - тут моя родина, тут моя доля.
Inger поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 02.03.2009, 15:48   #22

Ви Подякували 1 раз(ів)
Вам Подякували 2 раз(ів)
За замовчуванням

По-моему, трудно покидать не только страну, но и город, в котором прожил долгие годы...
HelenaZ поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 16.03.2009, 10:53   #23

За замовчуванням

Тяжело покидать родные места, родных людей. Только когда сейчас выросла и сама решаю свои проблемы, а не родители, все чаще хочется уехать куда-нибудь в глушь, чтобы людей поменьше было. Страна не ценит свое главное богатство - людей, не выживает вместе с людьми, а за счет основной массы выживает кучка избранных. И весь патриотизм пропадает, когда тебе урезают зарплату, повышают налоги. Хотя в идеале хотелось бы жить здесь, но иметь возможность больше путешествовать.
IDEAL поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 22.03.2009, 22:05   #24

Адреса: Унгвар
Вам Подякували 1 раз
Чоловік
За замовчуванням

а можна ще сьогодні? Я так подивлюся патріотів у нас, добряче. Чому тоді ніхто нічого не робить для цього клаптя землі, аби на ньому справді хотілося жити, а не клясти той день, коли стояв за помаранчевих?
VikPik поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 23.03.2009, 15:16   #25

Вам Подякували 2 раз(ів)
За замовчуванням

Доброго дня усім. Кілька років тому мені здавалося, що зможу покинути свою країну. Здавалось, що за кордоном все так гарно, чисто й інтелігентно. Побувавши там виявилося, що рекламні проспекти не є тим справжнім закордонним життям. І не все так чарівно, як здається.
Тут я у себе вдома, у важкій ситуації мене підтримають друзі, які й порадіють зі мною, коли все буде добре. Тут моя родина, мій дім, моє життя. І нехай видається, що за кордоном все дуже привабливо - насправді це не так. В Україні можна багато чого досягнути, головне мати бажання. За кордоном же більшість приречена на прибирання в будинках й підмітання вулиць( За кордон - хіба що відпочивати.

Останній раз редагувалося Джинджер, 23.03.2009 в 15:20
Джинджер поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 27.03.2009, 14:41   #26

За замовчуванням

Все-таки ті, хто виїжджають, в більшості не виглядають щасливими. Вони або розгублені, неначе свою основу втратили. Або дивляться на всіх неначе молоді і злі від переляку вовченята - колючі недобрі погляди. Я не хочу покидати Україну. Хіба що заради спасіння своїх коханих людей можу. Але не заради сумнівного добробуту на чужині.

Цитата:
Повідомлення від IDEAL
Страна не ценит свое главное богатство - людей, не выживает вместе с людьми, а за счет основной массы выживает кучка избранных.

С этой цитатой согласна полностью. Добавила бы только "выживает кучка избранных сволочей, за очень редким исключением".

А як же хочеться любити свою країну безоглядно і дихати в ній вільно і повно.
А не цим... - Шуткую
Старий 03.04.2009, 11:49   #27

За замовчуванням

Е ні! Як не крути, а вдома краще
Chip поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 16.04.2009, 14:38   #28

За замовчуванням

Я б також, мабуть, ніколи б не поїхала з України назавжди. Інша справа - скажімо, на роботу - і назад. А тут я дійсно кругом вдома, мене всі розуміють, якщо виникає проблема - повно близьких, яким можна поплакатись в жилетку. А проблеми наші економічні - так не факт, що закордоном буде краще, там щоб було краще, треба так пахати пів життя, що потім ніякого здоров’я не буде радіти і користуватись цим "краще". У тих, кому пощастило народитись там - у них старт легший. А у нас - або працюєш чорноробом, або 10 років підтверджуєш свою освіту, щоб працювати по спеціальності.
elenaburd поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 16.04.2009, 15:37   #29

За замовчуванням

Наверное, все-таки, нет!!! Не скажу, что сильно люблю Украину, но "своя рубашка ближе к телу".
slimMT поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 17.04.2009, 16:08   #30

За замовчуванням

тяжело сорваться с насиженого места, а так бы уехал. хотя бы даже в Россию, где то в тайгу, что бы поменьше слышать о политике и кризисах
wenya81 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 15:33.

bigmir)net TOP 100