Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Історія й культура Закарпаття
Історія й культура Закарпаття Історія, культура, природа й інші невичерпні цінності Закарпаття

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 18.02.2009, 13:28   #1

За замовчуванням

Шаян

У цьому році відпочивала у с. Шаян. Місто біля м. Хуст, де з’єдналося кілька культур вразило мене історією виникнення трьох гір. Ця історія про родину, яка намагалася втекти від завойовників. Першим загинув батько і на цьому місті виросла перша гора, другим маленький синочок – друга гора. Мати не покинула свою родину і залишалася навічно біля них – третя гора.

Схожі теми
• Середньовічний відпочинок на Закарпатті 
• Суддя-колядник розповів, як оплачував відпочинок нового судді КС у Карпатах та передавав гроші з Мукачева 
• Відпочинок у Криму та Карпатах цього року не подорожчає? 
Tarrida поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 18.02.2009, 17:59   #2

Адреса: Полтава
Дівчина
За замовчуванням

Привет всем Закарпачикам! Хотела посоветоваться. У меня отпуск на носу и хотелось бы съездить куда-то в красочное место. И отдохнуть и посмотреть.
Funtiara поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 20.02.2009, 00:12   #3
Гаражный Гуру

Адреса: Transcarpathian Region
Вік: 38
Ви Подякували 34 раз(ів)
Вам Подякували 101 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

Простой совет. отдыхать в закарпатье зимой или летом (в межсезонье оно не очень) и предлагаю объехать все Закарпатье (не зацикливаться на одном городе). При этом в каждом крупном городе проводить не более 2-3-х дней - этого достаточно чтобы и побродить, и посидеть в кафе, и чтобы достопримечальности посмотреть.
Хотя зимой можно и чуть больше в каждом городе проводить, чтобы уяснить для себя куда в следующий раз ехать кататься на лыжах.
Слобожанщине - отдельный горячий привет!!!

Останній раз редагувалося viklord, 20.02.2009 в 00:16
viklord поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 20.02.2009, 12:43   #4

Адреса: Полтава
Дівчина
За замовчуванням

В том то и дело что до лета далековато а отпуск на носу
никогда не думала что это будет так тяжело, выбрать реально прикольное место для отпуска.
Funtiara поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 20.02.2009, 21:47   #5

Адреса: Харьків
Чоловік
За замовчуванням

З містом Хуст у мене зв'язано багато чого у моему житті. Спогади магнітом тягнуть мене в ці міста. В літку планую доторкнутися до дивної природи Закарпатья!
eruption поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 02.03.2009, 11:43   #6

Автор теми

Мене манить Закарпаття. Нещодавно приїхали родичі, відпочивали в Сваляві. Дуже сподобалось. Є телефони, але здається там все зайнято.
Tarrida поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 08.03.2009, 18:15   #7

Адреса: Тернопіль
Вік: 39
Ви Подякували 2 раз(ів)
Дівчина
Thumbs up Гамора-2008

Минулого літа провели кілька незабутніх днів на ковальському фестивалі "Гамора-2008" в селі Лисичево. Назва "Гамора" - від єдиної в Україні водяної кузні, яка саме в Лисичево і розташована. Кузня діюча, можна подивитися на процес виготовлення речей, мене особосто це завжди заворожувало - вогонь, метал, який кориться силі людини... Відразу була виставка кованих виробів, виготовлених ковалями з різних регіонів України прямо на галявині перед кузнею, виставка-ярмарок народних промислів. Крім того було організовано чудовий фолковий концерт. Гурти, щоправда були невідомі, але від того їх музика звучала тільки щиріше. Жили ми в наметах на території лісництва. Харчуватися можна було в виїздних наметах, або готувати щось самому на вогнищі. Божевільно красива природа, вкрай дешеве місцеве вино! Ех, хочу знову на Гамору!!!!!!!
Yarka поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 10.03.2009, 19:55   #8

За замовчуванням

Дуже цікаво! Я про таке і не чула! Мої діти теж зацікавилися. Якщо буде можливість, то цього літа обов'язково відвідаємо Лисичево.
yury1481 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 18.03.2009, 16:08   #9

Вам Подякували 1 раз
Дівчина
За замовчуванням Мерцишор

Щовесни, на початку березня в с. Біла Церква Рахівського району проходить фестиваль зустрічі весни "Мерцишор". В ці святкові дні за стародавніми румунськими традиціями люди дарують одне одному невеликі саморобні квіточки білого й червоного кольорів, які слід носити на одязі весь місяць. Ці квіти й носять назву мерцишорів. За повір'ям вони приносять добробут у господарстві та злагоду в родині.
Можливо хтось був там цього року? Ділимося враженнями та інформацією))
alraune поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 22.03.2009, 18:15   #10

За замовчуванням

На жаль, ще не траплялося побувати... Ще за радянських часів родичі були у Молодові, якраз 1 березня, привезли для друзів мерцишорчики - найприємніший подарунок-згадку про свою подорож. Гадаю, що з Рахівського свята також люди приїжджі залюбки братимуть додому такі сувеніри.
Ola поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Ключові слова (Теги)
враження, гамора, гора, квіти, ковалі, кузня, мерцишор, свято, традиція, фестиваль., хуст, шаян

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 17:13.

bigmir)net TOP 100