Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Володимир Фленько: “Мене не те що не затримали – взагалі сьогодні вранці жодних інцидентів не було!”

24.03.2011, 12:03   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Сьогодні ряд ЗМІ розповсюдили інформацію про затримання правоохоронцями заступника мера обласного центра Володимира Фленька, втім сам начебто затриманий чиновник стверджує, що нічого про це не чув.
В міській раді інформацію про те, що буцімто сьогодні вранці міліція затримала заступника Ужгородського міського голови Володимира Фленька, розповсюджену деякими ЗМІ, вважають невдалим жартом або ж – свідомою дискредитацією міської влади.

“Хто мене затримав?! Що за жарти?! Мене не те що не затримали – взагалі сьогодні вранці жодних інцидентів не було!”, – бадьоро заявив “гуманітарний” заступник мера. “Мене в ту пору навіть у центрі не було. Вранці я, як і завжди, об’їхав кілька шкіл на периферії міста – подивитися, в якому стані територія, потім заїхав у лікарню. Відтак – на роботу, де був, як і зазвичай, ще до 9-ї. Коли, кажуть, мене “затримали”? По восьмій? Я був* у лікарні. А щодо телефону – вранці я телефонував лише дружині і – начальнику міського управління освіти Комарницькому. Нумо, подивлюся виклики… Так, саме по кількох хвилинах після 8-ї я розмовляв з Мар’яном Несторовичем”,* – розповідає Володимир Юрійович, заскочений “качкою” зненацька після завершення робочої зустрічі.

Заступник мера вважає цей інформаційний викид дещо невдалим жартом, утім, усміхається – мовляв, спасибі за “піар”. “Оригінальна вигадка! Звісно, лишається питання, кому це спало на думку! І хто зацікавлений поширювати таку “інформацію”. А ще хотілося б почути факти – хто саме мене “затримав” і – чому…”, – цитує Володимира Фленька прес-служба Ужгородської міської ради.

Схожі теми
• Сьогодні Митрополит Володимир відправив на Закарпатті літургію в жіночому монастирі у Сваляві 
• Володимир Рутківський: "Доля неодноразово зводила мене з Іваном Чендеєм та Петром Скунцем" 
• Міліціонери затримали порушника у якого було вилучено штик-нiж 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 00:08.

bigmir)net TOP 100