Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Хобі
Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 27.01.2011, 12:37   #1

За замовчуванням

Безкоштовні події міста

В даному розділі хочу запропонувати всім обговорювати події, які відбуваються в нашому місті та області і за які не потребують оплати при вході чи при замовленні квитків, тому що вони є безкоштовними. Також маю пропозицію викладати події даного формату з урахуванням назви, дати та місця проведення.
Такими подіями можуть бути будь-які фестивалі, концерти, навчальні програми, спортивні змагання, культурні(мистецькі,літера турні,музичні…) програми, зібрання за інтересами та уподобаннями.
Частіше всього формат безкоштовного притаманний для благодійних фондів, великих компаній, а конкретніше – це при участі музикантів, художників, письменників, громадських діячів.

Схожі теми
• Словаччина готує безкоштовні візи для українців 
• Топ-події для Закарпаття за підсумками 2010 року 
• Володимир Гоблик: винні у надзвичайній події – відповідатимуть 
leonid21 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 24.07.2013, 17:52   #2

За замовчуванням

На минулих вихідних їздили до Полтави і потрапили випадково на 3D LAY'S MEGA SHOW. Було дуже круто, насичена розважальна програма, яскраве шоу. Є навіть відео:

і мені цікаво, чи буде у нас щось подібне? бо казали, що ніби продовження очікується в Севастополі 27 липня, а які міста ще - не почули.
billy поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 30.07.2013, 18:56   #3

Вік: 34
За замовчуванням

Ну от ми цієї суботи їдемо на це 3D шоу до Одеси. Мені здається, що має бути мега круто, тим більше там море, купа людей і т.д. ))
Віталій поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 07.08.2013, 14:15   #4

За замовчуванням

і таки не помилилися, що вирушили на шоу! дійсно, було круто Майже весь вечір провели на площі - купа різних розваг, конкурсів, видовищ. та і саме 3д шоу вразило.
Фото на згадку з Одеси:
це ще не останнє шоу. продовження має бути у Дніпропетровську цієї суботи, тобто 9 серпня. а далі - Київ, як я розумію. Тому майте на увазі
Старий 15.08.2013, 14:59   #5

Вам Подякували 1 раз
За замовчуванням

Ми були у Днiпропетрвоську цiєї суботи, все було так круто і так сподобалося, що вже й збіраліся у Севастополь 16.08, але в останній момент у всіх все наламалося, на жаль (

Runer поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 19.08.2013, 23:53   #6

За замовчуванням

Друзi були у Севастополi на Лейз-шой, сказали, що дуже сподобалося, дзвонили менi веселi такi i я аж сам засмутився, шо не поїхав з ними..)))
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 09:40.

bigmir)net TOP 100