Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Між нами — дівчатами > Кімнатні рослини
Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 05.12.2011, 21:26   #1

За замовчуванням

Допоможіть з назвою рослини

На роботі взяла щепу квіточки, що за квітка ніхто немає поняття. На вигляд вона як аспідістра або спатифіллум. Щодо цвітіння, то не знаю, квітка не цвіла, коли я брала щепу, чи то на даний момент чи то взагалі. Корені в моєї щепи виглядають як цибуля. Маю ще фото. Поможіть, якщо хтось знає що то за квітка або впізнає.
Тут картинка рослини!

Схожі теми
• Падіюн: У новий навчальний рік під новою назвою 
• Закарпаття: В Ужгороді на стадіоні “Авангард” розпочалися міліцейські навчання під кодовою назвою “Хвиля” 
• Житель закарпатської Тячівщини у своєму саду вирощує екзотичні рослини (ФОТО) 
izzi поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 15.12.2011, 02:07   #2

Ви Подякували 32 раз(ів)
Вам Подякували 231 раз(ів)
Дівчина
За замовчуванням

izzi, я посмотрела фото, но по одному листку очень сложно определить...
Да, у него тоже ланцетный лист, как у спатифиллума, но только более широкий. Это может быть, по-моему, антуриум А. Шерцера (красиво цветёт!). Очень похож лист. Посмотрите в каталоге и сравните со свои растением. У меня это пока единственный вариант...
szantai поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 15.12.2011, 22:21   #3

Ви Подякували 32 раз(ів)
Дівчина
За замовчуванням

Cегодня просмотрела каталог "Все о комнатных растениях" (Д-р Д. Г. Хессайон) и там обратила внимание на КОСТУС ОГНЕННО-КРАСНЫЙ. Листья тоже очень похожи. У него есть характерная особенность: к зиме листья отмирают и растение впадает в покой. Пожалуй, всё...
Старий 18.12.2011, 23:48   #4

Автор теми

Дякую за допомогу. Я теж шукала в каталогах, мені здається це Еухаріс - амазонська лілія.
izzi поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 19.12.2011, 03:32   #5

Ви Подякували 32 раз(ів)
Дівчина
За замовчуванням

Я щось цей варіант пропустила... На живій квітці краще листя видно, тому точніше можна і визначити. Але треба почекати, поки буде більше листочків. Тоді буде легше з'ясувати вид рослини.
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 03:23.

bigmir)net TOP 100