Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Чому дівчатам не можна давати чоловічі імена

24.01.2020, 07:28   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Останнім часом батьки дедалі частіше експериментують з іменами для своїх дітей, обираючи не тільки рідкісні але й досить незвичні варіанти. Чи задумуються вони, що- ім’я може вплинути на долю людини? А від яких імен взагалі краще відмовитись? Про це газеті «ПОРАДИ» розповіла ведичний астролог з Ужгорода Надія БЛОНСЬКА.

• «ПОРАДИ» — корисна та цікава газета для всієї сім’ї
Ім’я має важливе значення. У Індії імена дають згідно з накшатрою, сузір’ям. Індійці цікавляться, у якій накшатрі, тобто сузір’ї, був Місяць у момент народження дитини. У кожному знакові є три накшатри, і кожною накшатрою керує певна планета, яка має теж свої енергії. При цьому кожна накшатра має чотири пади, за якими закріплено певні склади. Наприклад: на, но, ну та багато інших. Тож вони намагаються дати ім’я на склад накшатри, бо вважається, що це дасть людині успіх на енергетичному рівні, підтримку. -На жаль, у ведичній астрології літери можуть не збігатися з нашою мовою, тож ім’я підібрати, опираючись на східні традиції важко. Повний текст читай у газеті «ПОРАДИ». Купи у кіоску або передплати на своїй пошті! -Індекс 91145. zakarpatpost.net

Запис Чому дівчатам не можна давати чоловічі імена спершу з'явиться на zakarpatpost.net.

Схожі теми
• Чи відомо вам, чому не можна кип’ятити воду двічі? 
• Чому Колочаву не можна декомунізувати? ФОТО 
• Чому м’ясо і картоплю не можна їсти разом 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 04:24.

bigmir)net TOP 100