Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Головний
Головний Головний Закарпатський Форум

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 15.05.2010, 11:00   #1

Адреса: Ужгород
Вік: 44
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
Question

Як ефективно вести дискусію?

Як ефективно вести дмскусію?
Можливо, ця тема буде актуальніша для особистих дискусій, адже на результат часто впливають жести, підищення голосу, фізичні рухи, тощо .... але дискусія в форумі - теж загальноприйнята і часто буває жвавою та цікавою (хоч і без синців)! Але бувають моменти, коли неможливо "достукатись" до опонента чи "неможливо вести дискусію" з опонентом .... Я, особисто, вважаю, що це надумано і часто буває по причині небажання вести дискусію, чи небажання (або боязнь) зрозуміти опонента чи небажання спробувати інші методи доведення своєї думки чи ще від чогось субєктивного одного з опонентів .....
В кого які думки?

Схожі теми
• Закарпаття: Горяни мають ефективно використовувати найменші можливості 
• Первая победа русских в языковой борьбе: русским языком разрешено вести судебные дела 
• Как вести себя при обнаружение взрывоопасных предметов 
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 15.05.2010, 11:22   #2

Адреса: Ужгород
Вік: 44
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
Автор теми

Особисто я звик висловлюватись не загальними фразами (чи фразеологізмами), а більш конкретно і привязано до слів опонента, тому часто цитую, щоб підкреслити, зякою думкою я не згідний чи повністю погоджуюсь, але обєктивно (ми ж не машини, а люди) це приводить до такого негативу, що часто окрема думка із посту відрізняється по змісту від думки, викладеної в пості вцілому - в цьому випадку я просто додатково уточнюю розбіжності (при потребі вибачаюсь чи дякую за пояснення) ..... а от, зіткнувшись ще з одним негативом цього способу дискусії - люди ображаються, коли я цитую їх же слова! - не знаю, що і робити .... пробую не цитувати, але тоді відхожу від конкретики і помалі можу стати таким, хто, крім загальних реплік, нічим не користується (а це мені не подобається!) .... так що я на стадії активного пошуку вирішення цієї проблеми
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Ключові слова (Теги)
дискусія, коректність, методи дискусії

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 11:37.

bigmir)net TOP 100