Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > У нас на районі > Ужгородський
Ужгородський Ужгород та Ужгородський район

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 25.02.2010, 11:04   #11

Дівчина
Автор теми

По відгуках в інтернеті газ дорожчатиме, тому вирішили робити електричне опалювання. Ось тепер думаємо який котел ставити ТЕН або електродний! Тим більше якщо я офіційно оформлю електричне опалювання те платити за електрику буду не 0,24 коп, а 0,19 коп! Чоловік дізнавався.
ABC поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 25.02.2010, 11:26   #12
Гаражный Гуру

Адреса: Transcarpathian Region
Вік: 38
Ви Подякували 34 раз(ів)
Вам Подякували 101 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

у нас стоит обычный 25 или 30 кВт-ный (не помню точно) "Данко". Одноконтурный. Из него выход идет на отопление и паралелльно подцеплен 200 литровый бойлер для подогрева воды. Отапливаемая площадь всего - 120 м.кв. 2-этажа. Хватает для поддержания температуры в помещении зимой при минус 18 на улице - плюс 27 град.
Старий 26.02.2010, 11:32   #13

Адреса: Ужгород
Вік: 44
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
За замовчуванням

Електричний котел передбачає якісну внутрішню проводку, якщо вона стара чи алюмінієва - то її треба повністю міняти .... + окремий кабель до силового щотка + дозвіл електромережі, який вони дають без проблем, але за солідну (офіційно!) суму .... Ви все продумали?
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 04.03.2010, 12:00   #14
Гость

За замовчуванням

У Вас приватний будинок чи квартира? Якщо квартира, то який поверх і чи передбачено додаткову вентиляцію (два вентиляційні вікна на кухні)?

В мене квартира. Поверх третій. і ніякої додаткової вентиляції немає. Це так важливо???
Взагалі то, чоловік навіть котел вже знайшов. Харківського виготовлення. "Луч" називається-він електродний. Що це? я не намагалась навіть зрозуміти,а він аж підстрибує. Каже це новітні технології....
  Відповісти із цитуванням
Старий 04.03.2010, 12:03   #15

Дівчина
Автор теми

Цитата:
Повідомлення від Гість
У Вас приватний будинок чи квартира? Якщо квартира, то який поверх і чи передбачено додаткову вентиляцію (два вентиляційні вікна на кухні)?

В мене квартира. Поверх третій. і ніякої додаткової вентиляції немає. Це так важливо???
Взагалі то, чоловік навіть котел вже знайшов. Харківського виготовлення. "Луч" називається-він електродний. Що це? я не намагалась навіть зрозуміти,а він аж підстрибує. Каже це новітні технології....

Це я писала.але чогось не ввійшла)))
Старий 04.03.2010, 13:03   #16

Дівчина
Автор теми

Ось, що мені вдалося розкопати в Інтернеті. При спалюванні одного кубометра газу в котлі виділяється близько 6,5 кВт тепло. Тобто один кВт тепла коштує 7 копійок, якщо ми платимо по першій сітці, або 11 копійок, якщо платимо по другій. В той же час один кіловат електричного тепла коштує 18,7 копійок, якщо офіційно оформити електричне опалювання. Так, газ дешевший, але ж не 5 разів!!Тим більше, при електричному опалюванні ми платимо 18,7 копійок за усю електрику, а не 24,3, і при чому круглий рік. І ще. За прогнозами, Україну змушують підвищити ціни на газ до європейських. Якщо це станеться, то вартість газу виросте в рази. Зрозуміло, що електрика теж виросте, але ж не до європейського ж рівня.
Старий 04.03.2010, 23:58   #17

Адреса: г.Днепропетровск
Ви Подякували 2 раз(ів)
Вам Подякували 7 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для evybr за допомогою ICQ
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Гість
Харківського виготовлення. "Луч" називається-він електродний. Що це? я не намагалась навіть зрозуміти,а він аж підстрибує. Каже це новітні технології....

У нас такой на работе поставили. Электроэнергии потребляет порядочно, но все зависит от мощности.
Если коротко — без насоса не работает и гудит очень.
evybr поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 05.03.2010, 10:47   #18

Дівчина
Автор теми

Чому гуде??? Чому там гудіти?? Електродам???
А щодо насоса .. Навіть виробники радять його ставити для ефективності
Старий 05.03.2010, 22:58   #19

Ви Подякували 2 раз(ів)
Вам Подякували 7 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від ABC
Чому гуде??? Чому там гудіти?? Електродам???

Вот он то и гудит, там же блуждающие электромагнитные токи мама не горюй. Так что если будете ставить, не забудьте про хорошее заземление.
Старий 05.03.2010, 23:01   #20

Ви Подякували 2 раз(ів)
Вам Подякували 7 раз(ів)
За замовчуванням

Кстати почитайте литературу чем Вам грозят эти самые токи, вернее не Вам а Вашей отопительной системе.
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 18:47.

bigmir)net TOP 100