Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > У нас на районі > Ужгородський
Ужгородський Ужгород та Ужгородський район

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 09.02.2012, 16:03   #1
Гость

За замовчуванням

Преподаватели в УжНУ

Что вы думаете о преподавателях в УжНУ? ...

Хочу поделиться своим наблюдением. Учусь на 1 из факультетов, и очень часто наблюдаю взяточничество, "связи" и тому подобное, еще 1 с проблем возраст преподавателей 75+ это же ппц... Почему они на пенсии?

Недавно на экзамене преподаватель 70+, раз 6 или 7 раз прочитал неправедность мою фамилию, сказал что я не ходил на его пары, хотя я не 1 не пропустил! Начал говорить что у меня со всех экзаменов плохие оценки, хотя я все экзамены закрыл кроме его, когда ответил на его вопросы (по тем лекциям, которые он давал), начал задавать дополнительные (не по билету) ... в итоге сказав что у меня все не правильно отправил на пересдачу..

Вот что с такими делать? Кому жаловаться? Если сам же декан с его кафедры..,
а деканат, разводит руками, говорит преподавателя поменять нельзя, другого нет!

Схожі теми
• Збережімо УжНУ! 
• В УжНУ визначать "Кращого молодого науковця ДВНЗ УжНУ" 
• Преподаватели прилюдно отшлепали девушек 
  Відповісти із цитуванням
Старий 11.02.2012, 16:17   #2

Адреса: Ужгород
Вік: 45
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
За замовчуванням

Я є викладач УжНУ.
Цитата:
Повідомлення від Гість
.... очень часто наблюдаю взяточничество, "связи" и тому подобное ....

Так, ця гниль є у нашому вузі, причому явно не більш поширена за інші вузи нашої області. Особисто моя думка така, що це ганебне явище породжено кількома причинами: "звязки" успадкувались з часів колишнього СРСР, появу хабарників обєктивно зумовило відношення чиновників до викладачів - мізерні зарплати, відсутність коштів для науки, видавничої справи, тощо, були також й інші причини ..... але стосовно нашого вузу хотів би виділити два момента, на які би Вам, шановний Гість, варто було б звернути увагу:
1. На даний момент більшість кадрів старої школи (Вами названі 75+) вже на пенсії (в основному залишились доктори наук й професори) - так що де саме ви вчитесь (щоб було так багато пенсіонерів) я вгадати не можу..... але з їх уходом уходить й стара школа моральних принципів, яка практично виключала хабарництво і молоді викладчі "вчаться" на прикладі 50-60 річних, саме які й починали свою карєру у важкий для освіти час, і, напевно, окремі з них й не витримали соціально-економічного приниження з боку держави й почали зловживати хабарями ..... сперечатись не буду - не у всіх старших працівників ясна память, гострий розум й повністю адекватна (в розумінні студента) поведінка - але щодо моральних якостей й величезного досвіду практичної роботи (в наш час цей досвід набути важко), вони, на мою думку, на дві голови вище від молодшого покоління - тому усіх відразу на пенсію - це було б не правильно ......
2. Хабарництво сильно "підігріває" поведінка й відношення до навчання самих студентів ...... Якщо ви такий спостережливий, то спробуйте пригадати, чи були випадки, коли окремі студенти масово прогулювали пари, а потім підходили самі до викладача договорюватись, щоб не було на іспиті проблем? ..... чи не чули Ви про те, як старости груп (уповноважені самими студентами) на початку викладання предмету підходили до викладача, щоб домовитись за групу? ..... особисто я маю інформацію, коли таких старост викладачі відсилали, але, на жаль, є багато й таких, які не захотіли мати зайву мороку і зробити студентам "добро" - в цих випадках провину за це ганебне явище мають ділити обидві сторони - і саме гірше в цьому, що при повторі з року в рік у студентів масово відпадає бажання вчитись - "а навіщо? і так буде все добре, коли заплатиш!").

Речі про які я написав ні в якому разі Вас конкретно не стосуються - вони про ситуацію вцілому.

Конкретно по Вашій інформації, то виглядає вона мало дивно ....
Цитата:
Повідомлення від Гість
.....Недавно на экзамене преподаватель 70+, раз 6 или 7 раз прочитал неправедность мою фамилию, сказал что я не ходил на его пары, хотя я не 1 не пропустил! ... в итоге сказав что у меня все не правильно отправил на пересдачу....

- по-перше "недавно" - це мало б бути місяць тому, а не за кілька днів до замовленої фронтальної провірки вузу .... Якщо ж мова йде про 2 чи 3 перездачу (це якраз і період Вашого повідомлення) - то мала бути комісія з 2 і 3 викладачів, і малоімовірно, що усі вони 70+ віку і рахують, що відповіді (несписаної - а це легко провірити) по білету мало для позитивної оцінки .... по-друге, шановний Гість, якщо Ви не мали жодного пропуску і хоча би брали 1 раз в тиждень книжку чи конспект до рук, то Ви ніколи не мали б по рейтингу (у нас на всіх факультетах болонська система) негативну оцінку і мали б мати на іспиті автоматом ...... - щось у вашій інформації не вяжеться!

Цитата:
Повідомлення від Гість
.....Начал говорить что у меня со всех экзаменов плохие оценки, хотя я все экзамены закрыл кроме его.....

... виставляти іспит по попереднім оцінкам - це звичайно не самий обєтивний метод, але все ж таки, "закрити" екзамени можна і поганими оцінками - можливо тут викладч був правий?

Особисто в мене склалась думка, що якщо у вас, дійсно сталась ця скрутна ситуація, то ви просто мали особистий конфлікт з цим викладачем і тому, напевно, навели явно не повністю правдиву інформацію ....

Якщо хочете читати думку інших студентів про такі ситуації, то завітайте на загальноукраїнські студентські форуми й сайти - там є й наші Вузи (УЖНУ, ЗакДУ - точно), де описано багато викладчів очима студентів.....
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням
МВС, Дякую! szantai
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 08:59.

bigmir)net TOP 100