Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > У нас на районі > Рахівський
Рахівський Рахів та Рахівський район

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 28.02.2011, 18:10   #11

Вік: 42
Ви Подякували 1 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

в Великому Бичковi у мене Тэта Одотя з Вуйком Йосипом живуть! так что он тож близок сердцу моему!!!
kottchk поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 08.03.2011, 08:52   #12

Ви Подякували 1 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

Всех Женщин Девчат Бабушек Закарпатья с Праздником 8-го Марта!!! Здоровья Вам и Отличного Настроения!!!
Старий 22.06.2011, 21:41   #13

Адреса: м.Львів
Ви Подякували 33 раз(ів)
Вам Подякували 14 раз(ів)
Дівчина
За замовчуванням

Мені цікаво, чи читає якийсь з Закарпатських форумів хтось з представників влади, наприклад м.Рахова - сказала б я їм кілька "теплих слів".
Вчора повернулася із Рахівського р-ну і досі під враженнями дороги біля автостанції в Рахові та тої об"їздної центр (в напряму до Костилівки, якою їздять всі автобуси до Ужгорода).
Як не соромно владі, коли туристи і гості краю найяскравіше будуть пам"ятати стан таких доріг!!!
Я розумію, що представники влади їздять на джипах, та невже і їм байдуже в якому стані дороги в місті, яке хоче бути туристичним центром??? Цікаво, чи подвір"я, у відповідальних за стан доріг у такому ж стані, як і ті ділянки дороги???
Таня-Оксана поза форумом   Відповісти із цитуванням
Таня-Оксана, Дякую! golova1975
Старий 22.06.2011, 22:16   #14

Ви Подякували 55 раз(ів)
Вам Подякували 19 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Таня-Оксана
Мені цікаво, чи читає якийсь з Закарпатських форумів хтось з представників влади, наприклад м.Рахова - сказала б я їм кілька "теплих слів".
Вчора повернулася із Рахівського р-ну і досі під враженнями дороги біля автостанції в Рахові та тої об"їздної центр (в напряму до Костилівки, якою їздять всі автобуси до Ужгорода).
Як не соромно владі, коли туристи і гості краю найяскравіше будуть пам"ятати стан таких доріг!!!
Я розумію, що представники влади їздять на джипах, та невже і їм байдуже в якому стані дороги в місті, яке хоче бути туристичним центром??? Цікаво, чи подвір"я, у відповідальних за стан доріг у такому ж стані, як і ті ділянки дороги???

Ніхто з представників влади м.Рахова форумів не читає,тому раджу написати реклмендованими листами офіційну скаргу з приводу доріг до голови Рахівької РДА Андріюк Дмитро Дмитрович за адресою 90600, Закарпатська область, м.Рахів, вул. Миру,1 та міському голові м.Рахова Думин Ярослав Васильович ,інформацію брав тут -http://rakhiv.org.ua/m_gol.html http://www.rakhiv.adm.org.ua/index.php?rl=n http://rakhiv-adm.org.ua/%D0%BA%D0%B...2%D0%B2%D0%BE/
golova1975 поза форумом   Відповісти із цитуванням
golova1975, Дякую! Таня-Оксана
Старий 30.12.2011, 21:29   #15

Ви Подякували 1 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

з новим роком та різдвом христовим всіх Українців!!! Слава Україні!!!
Старий 05.05.2013, 17:31   #16

Ви Подякували 1 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

Христос Воскрес Рахівчани!
Старий 15.07.2017, 13:16   #17

Вік: 41
Чоловік
За замовчуванням ищу связь с родными

со верхнего водяного кто нить есть? ищу возможность связаться с родственниками фамилия Варга, рядом дом в котором живёт семья с фамилией Буташи, или, Буташ

Дима_44 поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 07:43.

bigmir)net TOP 100