Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Чорний список
Чорний список Несумлінні (або неякісні): роботодавці, торгові точки, товари, послуги і т.д.

Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 04.02.2011, 10:53   #11

Автор теми

Вашу заявку мы обязательно рассмотрим, в ближайшее вермя отпишем Вам ответ.

Во-первых мы не продаем "готовые дипломы", как написали Вы.
Мы пишем работы под заказ, а это разные вещи. Покажите мне закон, который это запрещает.

Ну а во-вторых, мы понимаем, что Вы работаете преподавателем, и Вам порядком не нравится то, какие услуги мы предоставляем. Но это лично Ваше, Ваши коллеги с удовольствием пишут работы на заказ.

P.S. Спасибо, что держите нашу тему на верхних позициях.
vseresheno поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 07.02.2011, 11:30   #12

Адреса: Ужгород
Вік: 44
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від vseresheno
Вашу заявку мы обязательно рассмотрим, в ближайшее вермя отпишем Вам ответ.

Дякую. Буду чекати.

Цитата:
.....Во-первых мы не продаем "готовые дипломы", как написали Вы.
Мы пишем работы под заказ, а это разные вещи. Покажите мне закон, который это запрещает.

Ну а во-вторых, мы понимаем, что Вы работаете преподавателем, и Вам порядком не нравится то, какие услуги мы предоставляем. Но это лично Ваше, Ваши коллеги с удовольствием пишут работы на заказ.

Цитата:
......Во-первых мы не продаем "готовые дипломы", как написали Вы......

Пост №1 цієї теми:

Информационный центр «Все Решено» (http://www.vseresheno.in.ua)
Любые студенческие работы на заказ: дипломная, курсовая, реферат.
- Заказать диплом
- Заказать курсовую
- Заказать реферат
- Заказать отчет по практике
- Дипломная работа на заказ
- Курсовая работа на заказ
- Отчет по практике на заказ
- Реферат на заказ

Червоним я виділив, те що написали Ви, а не я.... а зеленим виділив дипломні роботи на заказ - або Ви продублювали послугу, або не читаєте уважно свою ж рекламу або те, про що я писав - вибирайте самі.....

Цитата:
....Мы пишем работы под заказ, а это разные вещи. Покажите мне закон, который это запрещает......

Ось з реальністю виконання цієї тези я повністю погоджуюсь (прямого закону дійсно такого нема - максимальний негатив - це нагативний захист, якщо вирахують плагіат чи компіляцію відомих фактів .....) - саме "пишете на замовлення", бо робити експериментальні роботи - це звсім інше ....

Цитата:
......Ну а во-вторых, мы понимаем, что Вы работаете преподавателем, и Вам порядком не нравится то, какие услуги мы предоставляем. Но это лично Ваше, Ваши коллеги с удовольствием пишут работы на заказ.

Тема мене цікавить і не бачу нічого поганого в тому, що дискусія виводить її на верхні позиції ..... все ж таки це краще, ніж політичні дискусії, в яких ми один одному щось своє доказуєм, а на верху все ігнорують і роблять свою справу для себе .....

Так, я працюю викладачем і бачу у вашій роботі як позитивні моменти (написання нікому не потрібних рефератів, так як багато викладачів давно вже ігнорують мету цього виду роботи і задають лише їх для форми чи щоб студенти не розслаблялись....), так і негатив - те, що Ви пропонуєте робити замість студентів кваліфікаційні роботи і практику - саме ті види робіт, без проходження яких неможливе реальне становлення спеціаліста - тому, мабуть чим далі, тим більше у нас вузи і випускають таких горе-спеціалістів, які нікому потім не потрібні ..... доля вини (хоч, мабуть, і невелика) тут є і Вашої фірми, так як спонукаєте студентів до ліні і виховуєте принцип "навіщо паритись, якщо все можна купити або хтось за мене зробить" .... але мабуть, Ви і самі про це все знаєте .... тому і залишимося, напевно, кожен при своїй думці!
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 07.02.2011, 20:14   #13
Гаражный Гуру

Адреса: Transcarpathian Region
Вік: 39
Ви Подякували 34 раз(ів)
Вам Подякували 101 раз(ів)
Чоловік
За замовчуванням

Цитата:
я не спец в органической химии, поэтому и сделал предположение

Гугль Вам в помощь.

Цитата:
дипломные, курсовые работы на заказ. Реферат, отчет по практике на заказ

А потом удивляемся, куда же это все специалисты подевались...
Старий 26.12.2013, 10:54   #14
Гость

За замовчуванням ІЦ "Все Решено" - це обман, хамство, шахрайство та ошуканство

Інформаційний центр " Все решено" обманюють не тільки клієнтів, але й співробітників!
Всю інформацію можу підтвердити відповідними листами і прінтскрінами, чеком про оплату і т.д. Номер замовлення 131612 .
Моя адреса pal777ua@yahoo.com
ІЦ " Все решено" кидають всіх!
Що вас чекає:
1 . Роботу в строк ви не отримаєте;
2 . Гроші ніхто не поверне (аванс);
3 . Відключать сайт для вашої IP-адреси і не будуть відповідати на телефонні дзвінки (саме за вашими номерами );
4 . Якщо дзвонити з невідомих - розкажуть, що все повернуть, все зроблять, а потім знову пропадуть і не будуть відповідати на дзвінки.
Панове, це шахрайство. Не працюйте з ними. Листування з ними можу відправити у вигляді прінтскрінів.
Гроші так і не повернули (хоча обіцяли т.к. в строки не вклалися)!
Підписуйте з ними договір і обов'язково передбачайте штрафні санкції.
Я особисто звернуся до правоохоронних органів зі свого питання .
УВАГА! Вони чистять негативні відгуки в Фейсбуці і Livejournal
  Відповісти із цитуванням
Старий 26.12.2013, 11:00   #15
Гость

За замовчуванням Інформаційний центр " Все решено" - обман, шахрайство та ошуканство

Друзі, які думають працювати з ІЦ " Все решено" або замовити у них роботу!
Почитайте лист, від одного із сервісів, на якому я розмістив відгук і його видалили.
Я вирішив з'ясувати з яких причин видалили.

Ось відповідь компанії:
info@.......
To Me
Today at 2:02 PM
Здравствуйте, Nick.
18 грудня до нас звернулася компанія Все решено з проханням помітити фальшивими кілька відгуків, серед них був і ваш (відгуки ми не видаляємо), всім людям, чиї відгуки компанія вважала фальшивими були отправденни листи з проханням підтвердити замовлення в даній компанії (вам лист був відісланий 18 грудня). Відповіді від вас отримано не було протягом 5 днів з дня відправки вам листа, тому і відгук ваш
був позначений як помилковий.
Для підтвердження замовлення в даній компані нам досить пред'явленого листування з вами.
З вашого відгуку знято позначку "Фальшивий"

Як вам? ІЦ "Все решено" працює з відгуками на всіх сайтах. Багато хто не хоче вплутуватися в довгу боротьбу з шахраями і не продовжують. А я продовжу. І доведу до кінця. До міліції я вже звернувся. Шкода працюють повільно. Але покарання їх знайде.
Мій відгук НЕ ФАЛЬШИВИЙ. І його відновили на тих сайтах, куди я звертався і показував листування з ІЦ " Все решено".
Номер замовлення 131612 .
  Відповісти із цитуванням
Старий 26.12.2013, 11:34   #16

Ви Подякували 19 раз(ів)
Вам Подякували 4 раз(ів)
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від АТКМ
Всю інформацію можу підтвердити відповідними листами і прінтскрінами, чеком про оплату

Добре б було.
Тоді б всі разом розібралися і у разі підтвердження Вашої інформації, перенесли б дану тему в чорний список.

Тільки для таких заяв бажано зареєструватися, а не писати в режимі "гість"
Referee поза форумом   Відповісти із цитуванням
Referee, Дякую! NickT
Старий 26.12.2013, 11:53   #17
Гость

За замовчуванням Реєстрація

Цитата:
Повідомлення від Referee
Добре б було.
Тоді б всі разом розібралися і у разі підтвердження Вашої інформації, перенесли б дану тему в чорний список.

Тільки для таких заяв бажано зареєструватися, а не писати в режимі "гість"

Зараз зареєструюся. Яким чином можна викласти прінтскріни?
  Відповісти із цитуванням
Старий 26.12.2013, 12:10   #18

Ви Подякували 1 раз(ів)
За замовчуванням Листування з ІЦ "Все решено" (Все вирішено)

Додаю лише деякі листи з нашого спілкування!
Мініатюри
1.jpg   2.jpg   3.jpg  
NickT поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 06.01.2014, 11:57   #19

Ви Подякували 1 раз(ів)
За замовчуванням

Добрий день!
Як можна видалити свої повідомлення в форумі? Чи принаймні деякі з них?
Конфлікт з ІЦ "Все решено" вирішено. Компанія повернула мені гроші та виплатила компенсацію за моральну шкоду.
Дякую.
NickT поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 07.01.2014, 19:07   #20
Гость

За замовчуванням

NickT, пускай будут для ознакомления, Вы ведь указали что конфликт решен, но он был!!!
В дальнейшем люди будут знать с кем связываются, а компании надо было раньше думать о приличиях, грамотный бизнес так не ведут - сами себе такую рекламу сделали, а доверие надо заслужить.
  Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 17:20.

bigmir)net TOP 100