Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Закарпатський Форум "Уж Форум" > Закарпаття > Між нами — дівчатами > Сім'я, дім, дітки
Відповідь

Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду
Старий 02.12.2015, 13:36   #1

Вік: 35
За замовчуванням

У шлюбы 10 рокыв

Підкажіть що робити, якщо чоловік став пити. І вдома начебто все добре було. Став пити , коли ще на роботі все було добре, всякі там зустрічі , коорпоративчики... Так зараз і на роботі стало погано. Боюся, як би його зовсім не звідти поперли.

Схожі теми
• Мешканку Мукачева засудили за вбивство спывмешканця на 7 рокыв 
catsleep поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 02.12.2015, 14:18   #2

Вам Подякували 6 раз(ів)
За замовчуванням

От хорошей жизни не бухают, ищите причину (в себе в том числе), но без унижений и ежедневного "распиливания" мужа.
Хотя, может просто банальная привычка выработалась из-за частых "душевных посиделок" под рюмку на работе, хез (может как раз именно смена работы и поможет).
Скуби Ду поза форумом   Відповісти із цитуванням
Старий 03.12.2015, 08:34   #3

Вік: 35
Автор теми

спасибі. Ви я бачу не тільки життя мужчин знаєте, але і жінок. У них бачте психіка є! А у нас її немає! Мені скажуть, що я погана дружина. Що йому потрібно більше ніжності. романтична вечеря або ранкова кава в ліжко.
Все це було і "кава" і "вечеря" . Та тільки, якщо яблуко стало гнити. цей процес важко зупинити. Мені мої подруги радили різне: хтось відправити його в АТо ( щоб оцінив мирне життя) , хто підливати потайки колме ( препарат бар'єр, допомагає кинути пити), та тільки життя він може оцінить, а руки, ноги позбудеться. Скільки звідти калік повертається!Так може бути банальний розмова допоможе, тільки не в моєму випадку. Я вже намагалася. Розмови немає. Один. Приходить , сідає і п'є. До того як мордою в пляшку не впаде. І не їсть . Тихо сидить. Кожен день. Скільки не намагалася говорити , НЕ ЧУЄ. Може пороблено?
catsleep поза форумом   Відповісти із цитуванням
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 15:34.

bigmir)net TOP 100