Закарпатський Форум 'Уж Форум'
Українська Русский English
Фотоальбом Flash-Ігри
Новини Погода

Повернутися   Форум Закарпаття > Закарпаття > Новини Закарпаття
Новини Закарпаття Новини Закарпаття й не тільки...

Відповідь
 
Опублікувати тему в ВКонтакте Опублікувати тему в Facebook Опублікувати тему в Mail.Ru Опублікувати тему в Живой Журнал Опублікувати тему в Twitter Опублікувати тему в FriendFeed Опублікувати тему в Google  Опції теми Опції перегляду

Закарпаття: В Ужгороді назвали лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва

28.12.2010, 14:41   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Напередодні новорічних свят рішенням обласного комітету з присудження обласних премій у галузі літератури і мистецтва за рік, що минає, присуджено обласні премії:

У галузі літератури* – премію імені Федора Потушняка

у жанрі прози –
Берніцкі Єві* Йосипівні -* письменниці, члену Закарпатської організації Національної спілки письменників України за* книгу* „Yarkulcs”* (Ключ від замку).

Федаці Сергію Дмитровичу -* письменнику, члену Закарпатської організації Національної спілки письменників України* за** історико-пригодницький роман „Валет Валентина Другета ”

у жанрі поезії –
Панчук Надії Михайлівні -* письменниці, члену Закарпатської організації Національної спілки письменників України за збірки поезій* „Притулок простору”, „Скоромороз”.

у** жанрі** літератури для дітей –
Кешелі Дмитру Михайловичу – письменнику, члену Закарпатської організації Національної спілки письменників України за повість**** „Сяйвооке звірятко”.

у жанрі* літературної* критики* і літературознавства –
Ходанич Лідії Петрівні – письменниці, члену Закарпатської організації Національної спілки письменників України за монографію „Виховний потенціал дитячої літератури Закарпаття”.

У галузі музичного і виконавського мистецтва – премію імені
Дезидерія Задора


у номінації* „Музикознавець”–
Короленко Олені Олександрівні, члену Національної спілки композиторів України* за статтю „Симфонічна* творчість Іштвана Мартона “,

у номінації „Композитор” за твір* малих форм –
Волонтиру Володимиру Іллічу, композитору, члену Національної спілки композиторів України, заслуженому діячу мистецтв* України за хорові твори для дітей.

у номінації „Композитор” за твір* великої* форми –
Теличко Віктору Федоровичу – голові обласного осередку Національної спілки композиторів України, заслуженому діячу мистецтв України* за сюїту для струнного оркестру в трьох частинах,

у номінації* „Художній* колектив” –
Оркестру народних інструментів Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Задора (керівник – заслужений працівник культури України Стегней Світлана Нуцівна) за концертну програму „Присвячення”

Заслуженому академічному Закарпатському народному хору (художній керівник -* заслужений працівник культури України Петій – Потапчук Наталія Йосипівна, балетмейстер-постановник – народна артистка України Балог Клара Федорівна) за концертну програму, присвячену 65-їй річниці з часу заснування колективу.

У галузі* театрального* мистецтва – премію**імені братів Євгена та Юрія – Августина Шерегіїв

у номінації „Режисерсько-постановочна група” –
Режисерсько-постановочній групі Закарпатського обласного угорського драматичного* театру у складі: режисера – постановника Мельничука Олега Трояновича, художника – постановника Віднянської – Чолті Клари Людовиківної, за виставу „ Одруження ” Миколи Гоголя;
Режисерсько – постановочній* групі Закарпатського обласного театру ляльок у складі: режисера-постановника* Яремчука Михайла Петровича, художника- Лучко Лесі Анатоліївни* за виставу „Коняги” Ради Москової,

у номінації* „Краща жіноча роль” –
Мочані* Кристині Юріївні- актрисі Закарпатського обласного** державного* російського*** драматичного театру за роль* Олени у виставі „Кішки- мишки ” Олександра Марданя,

у номінації „Краща акторська роль* у виставі для дітей”–
Акторському ансамблю Закарпатського обласного театру ляльок у складі: Орешнікової Наталії Анатоліївни, Пишки Олени Юріївни, Карпенка Миколи В’ячеславовича за виконання ролей у виставі „Коняги” Ради Москової,

у номінації „ театрознавча праця “–-
Андрійцю Василю Михайловичу за книги „Нова сцена” та* „Доля світла тополина”.

У галузі образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного** мистецтва – премію імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі

у* номінації „Живопис” –
Микиті Володимиру Васильовичу – народному художнику України, академіку, лауреату Національної премії імені Т.Г.Шевченка, члену Національної спілки художників України, за твір „Зсуви”;

у номінації* „Графіка”–
Скакандію Василю Юлійовичу – народному художнику України,* члену Національної спілки художників України , за твір „ Ранок в с.Щербовець”;

у номінації „Скульптура” –
Матлу Петру Євгеновичу, члену Національної спілки художників України , за твір „Ангел”;

у номінації „Декоративно – прикладне мистецтво”–
Скакандій Ользі Людвигівні – члену Національної спілки художників України,* за серію художніх ляльок* „ Мої колеги і я “.

Вручення обласних премій у галузі літератури та мистецтва за 2010 рік відбудеться в малому залі облдержадміністрації* 29 грудня 2010 року, Початок урочистостей – об 11.00.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації


Схожі теми
• Закарпаття: В Ужгороді вручили обласні премії у галузях літератури, мистецтва та спорту за 2010 рік (ФОТО) 
• Названо лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва 
• На Закарпатті названо лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва 
Відповідь

Тут присутні: 1 (користувачів: 0 , гостей: 1)
 
Опції теми
Опції перегляду

Ваші права в розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати
Ви не можете додавати вкладення
Ви не можете редагувати повідомлення

BB code is Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2, Поточний час: 14:36.


bigmir)net TOP 100