Показати повідомлення окремо

Ужгород: Студенти «забульбєніли» «флеш-моб» в центрі Ужгорода

13.07.2009, 12:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

12 липня в рамках фестивалю «Студентська республіка» студенти організували незвичайний «флеш-моб» в центрі міста Ужгород, який носив також соціальний характер.

Ця акція мала три мети: анонсування студентської республіки, привернення уваги до відродження дитячої залізниці, та весела радісна хода, яка піднімає настрій. На одній з центральних площ міста зібралось близько півсотні студентів і дуючи мильні бульбашки крокували центральними вулицями міста до, на жаль, недіючої дитячої залізниці.

Сама хода центром зайняла біля 30 хвилин, але за цей час багато з ужгородців пригадали дитинство, мильні кульки і охоче приєднувались до веселого натовпу. Тисячі мильних кульок піднялися над вулицями Корзо, Волошина, пл. Театральною. Даруючи людям посмішки, гарний настрій, теплі дитячі спогади, молодь прийшла на дитячу залізницю і спробувала запустити дитячий потяг у власному символічному стилі.

Студенти спробували зіштовхнути потяг в «правильному» напрямку, в напрямку маршруту, яким цей потяг ходив до 2008 року. Як казали організатори, ці зусилля носили символічний характер, вони показали, що студентам небайдуже те, що в місті не працює дитяча залізниця, яка радувала дітей і дорослих з 1947 року, і була побудована жителями Ужгорода на тодішніх «суботніках» в 1945 році.

Отож «флеш-моб» з назвою «Бульбашковий потяг» вдався, приніс ужгородцям позитивні емоції, і просто розвеселив Ужгород недільним днем. І студенти сподіваються, що докладені ними символічні зусилля будуть мати позитивний результат у майбутньому, а не розтануть у повітрі як мильна кулька.


Источник: ZakarpatPost.net