Показати повідомлення окремо

На Закарпатті вогонь пошкодив квартиру та 2 житлових будинки

10.07.2009, 12:55   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали 113 тисяч гривень. Вогонь пошкодив квартиру та 2 житлових будинки. Неправдивих викликів підрозділів МНС не зафіксовано. Здійснено 4 виїзди на гасіння загорянь сухої трави. Сьогодні найбільш складна пожежна обстановка на Ужгородщині, де виникла третина всіх загорянь минулого тижня. Найчастіше пожежі минулого тижня ставали наслідком коротких замкнень та несправних електромереж, від цієї причини сталася третина всіх загорянь в області.

З початку року на Закарпатті вже сталося 439 пожеж, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 3 мільйони 258 тисяч гривень. На пожежах загинуло 29 дорослих та 1 дитина, ще 18 дорослих та 1 дитину було травмовано. Під час гасіння пожеж врятовано 11 людей.

У зв’язку із зростанням кількості пожеж, загиблих та травмованих на пожежах, ГУ МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.