Показати повідомлення окремо

Зливи зашкодили Ужгородщині, Мукачівщині, Свалявщині та Воловеччині

09.07.2009, 13:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В результаті злив 7-8 липня, зокрема на Воловеччині, було пошкоджено об'єкти комунальної власності, активізувались зсувні процеси.

Так, у смт. Воловець по вулиці Зарічній було підтоплено приміщення райсуду, по вул. Молодіжній зафіксовано зсув ґрунту понад сто кубічних метрів.

У с. Канора замулено мостики трубопропуску води. Дісталося і селу Лази. Тут повністю замулено чотири містки. А по вул. Шевченка у Лазах активізувалися зсувні процеси.

Пошкоджено два містки в Абранці. А у с. Верхні Ворота підтоплено 44 дворогосподарств, по вул. Шевченка, виявлено зсувонебезпечну ділянку біля одного з домоволодінь. Ліквідовуються підтоплення, розчищено проїзд, – повідомили в ГУ МНС в області.

Нагадаємо, 7 липня Закарпаттям пройшли сильні дощі. Унаслідок цього в Мукачеві було підтоплено підвальні приміщення. Воду відводили у підвалах обласної дитячої клінічної лікарні (вул. Б. Хмельницького) та магазину-готелю (вул. Миру). Загалом для проведення ліквідаційних робіт було задіяно чотири одиниці техніки з СДПЧ-4, ПДПЧ-5, окремого поста державної пожежної охорони Мукачева та особовий склад цих підрозділів.

Аварійно-рятувальний загін спецпризначення МНС України на спеціально обладнаному автомобілі чистив завал по вулиці 8-ого Березня, що в Ужгороді. Тут упало дерево й перешкоджало заїзду транспорту до трьох дворів.

У селі Тибава Свалявського району пожежники з СДПЧ-9 теж працювали над розчищенням проїжджої частини, на яку теж упало дерево.

А у селі Верхні Ворота Воловецького району в ніч з 7 на 8 липня внаслідок сильного дощу піднявся рівень води в потічку. Вода та гілки дерев пошкодили газову лінію низького тиску при вводі у двір. На 10-ту годину працівники аварійно-газової служби відновили газопостачання у селі.

За даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, в басейнах річок Ріка, Боржава, Латориця та Уж сформувався швидкоплинний дощовий паводок з амплітудами підвищення рівнів води на 0.4-1.6 м. У басейнах рік Тиса та Тересва відмічалися незначні коливання рівнів води.