Ремонт электричества своими руками

Ремонт электричества своими руками

fazaa.ru

Показати повідомлення окремо

Більше мільйона українських дітей вже відпочили у літніх таборах

09.07.2009, 12:35   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

За оперативними даними з регіонів України, із початку літа у таборах вже відпочило понад 1 млн. дітей. Тільки на Артек і Молоду гвардію Кабмін має намір виділити 93,3 млн грн. Про це повідомили в Міністерстві у справах сім'ї, молоді та спорту.

Крім того, з 1 червня розпочали роботу понад 16 тисяч дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У міністерстві зазначили, що під постійною увагою і контролем перебуває питання підготовки та належного функціонування дитячих оздоровчих закладів, поліпшення якості надання оздоровчих послуг та збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення (особливо дітей із числа соціально вразливих категорій).

Також зазначається, що дії Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту у сфері організації оздоровлення та відпочинку дітей вже дали позитивні результати. Так, згідно з інформацією відомства, незважаючи на фінансову кризу, за бюджетною програмою Оздоровлення та відпочинок дітей у дитячих оздоровчих таборах МДЦ Артек та УДЦ Молода гвардія затверджено обсяг бюджетних коштів у сумі 93,3 млн. грн., на відміну від минулого року, коли було виділено лише 30 млн. грн. Це дасть можливість оздоровити понад 24,5 тис. дітей пільгових категорій, що вдвічі більше порівняно із попереднім роком. За три зміни в Артеку і Молодій гвардії вже оздоровлено понад 4,5 тис. і 1,2 тис. дітей відповідно.

Як повідомлялося в червні, Кабінет міністрів виділив 17,5 млн гривень на фінансування оздоровлення та відпочинку дітей влітку.