Показати повідомлення окремо

У облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з кращими учасниками ЗНО

09.07.2009, 10:56   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У вівторок, 7 липня, у камінному залі облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з кращими учасниками зовнішнього незалежного оцінювання знань. На зустріч було запрошено 15 юнаків та дівчат – випускників шкіл, які отримали найбільшу кількість балів за результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання знань. З кращими випускниками зустрілися в.о. голови облдержадміністрації Володимир Гоблик, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович, начальник управління освіти та науки Михайло Мотильчак, ректори закарпатських вищих навчальних закладів.

Цьогоріч за результатами тестування троє учнів закарпатських шкіл з чотирьох предметів отримали по 12 балів, ще троє отримали таку ж кількість балів з трьох предметів, дев’ятеро випускників – з двох предметів. Із 15 кращих випускників - 2009 – четверо закінчили навчальні заклади в м. Ужгород, по двоє – у Виноградові та Великому Березному, по одному випускники – із Мукачева, Хуста, Перечина, Оноківців Ужгородського та Дубового Тячівського районів.

Вітаючи випускників з таким завершенням шкільного навчання в. о. голови облдержадміністрації Володимир Гоблик відзначив, що вони досягли максимальних успіхів на рівні школи.

– Приємно констатувати, що за даними Українського центру якості освіти, ви є в числі кращих в державі. Ви довели, що молоде покоління гідно продовжує кращі традиції нашого народу, – каже Володимир Гоблик.

Відтак виконувач обов’язків голови облдержадміністрації запропонував перейти до діалогу. Так, цікава дискусія відбулася щодо питань вдосконалення системи оцінювання знань та вступної кампанії у вищі навчальні заклади. За результатами зустрічі будуть розроблені пропозиції вдосконалення системи тестування та умов вступу у ВНЗ і направлені в центральні органи влади.

Бажаючи абітурієнтам успішного вступу та навчання у вищих навчальних закладах, Володимир Гоблик висловив упевненість, що юні закарпатці стануть у майбутньому висококваліфікованими конкурентноздатними фахівцями. Наприкінці зустрічі Володимир Гоблик вручив молодим людям вітальній листівки та пам'ятні подарунки – годинники.

Довідково: В нашій області було створено 41 пунктів тестування. Для складання тестів із визначених Міністерством освіти і науки України 11 шкільних предметів зареєструвалося 10782 осіб, взяли участь – 9993. Основна сесія з тестування проходила з 6 травня до 5 червня. Жодної апеляцїі на результатаи тестування подано не було. За списування було вилучено одного учасника тестування.