Показати повідомлення окремо

Держгірпромнагляд і «Закарпатгаз» домовилися про перевірки підприємств

09.07.2009, 10:03   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Ужгороді відбулася спільна розширена нарада представників Держгірпромнагляду у Закарпатській області та ВАТ «Закарпатгаз». У ході наради йшлося про вирішення ряду завдань, пов’язаних із безперебійним і безаварійним газопостачанням споживачів. Про це 8 липня повідомили у прес-службі ВАТ «Закарпатгаз».

Зокрема керівництво Держгірпромнагляду підтримало дії газовиків із узаконення нелегально встановленого споживачами індивідуального газового опалення помешкань. Також узгоджені графіки спільних перевірок підприємств компобуту та малого бізнесу щодо дотримання вимог чинних нормативних актів при користуванні газовим обладнанням.

Детально проаналізовано причини нещасних випадків, які трапилися упродовж 2008-2009 років на підприємствах і у побуті. З посадовими особами, причетними до аварій і нещасних випадків, відбулася принципова розмова, в результаті якої робота кількох керівників підрозділів визнана незадовільною. Розглядатиметься питання про їх подальше перебування на посадах.

Наступну нараду заплановано провести по підготовці до експлуатації газового господарства в осінньо-зимовий період 2009-2010 років.