Показати повідомлення окремо

Закарпатські рятувальники врятували шестикласницю Ганну, яку ріка відрізала від берега

09.07.2009, 09:54   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Закарпатські рятувальники вчора вранці врятували 11-річну дівчинку, яку швидкоплинна річка Ріка відрізала від берега.

Повідомлення про дівчинку, яка опинилася на острові посеред річки в селі Монастирець Хустського району надійшло рятувальникам о 10:40. Як розповіли очевидці, вранці, вона разом з подругою, вирушили по корів, які випасалися на острові посеред річки.

Під час переходу на острів, рівень води у гірській Ріці ледь сягав гомілок, однак за лічені хвилини зумів піднятися на кілька десятків сантиметрів. Старша подруга Ганни зуміла врятуватися самотужки, подолавши стрімку течію.

Так само зробили й корови, які відчувши небезпеку, кинулися у воду та відпливши на значну відстань вийшли на берег нижче за течією, де їх упіймали сусіди.

Ганна ж, зрозумівши, що впоратися з швидкоплинною гірською річкою їй не вдасться, залишилася на острові, тоді як швидкість прибування води була настільки значною, що подібного не пам’ятають навіть старожили.

Дорослі, на очах яких це все відбулося, викликали екіпаж рятувальників з СДПЧ-10 по охороні міста Хуст. Бійці МНС прибули до місця події з рятувальним човном та оцінивши обстановку обрали найбільш безпечну траєкторію, якою можна було дістатися до острова.

Справу рятування дівчинки доручили найдосвідченішим. Завдяки вправним діям бійців МНС, шестимісний рятувальний човен невдовзі дістався острова, де на них вже чекало перелякана дівчинка.

Ще кілька ударів веслами й Федір Булей, заступник начальника СДПЧ-10, який очолив рятувальну операцію повернув дівчинку в руки матері, радості якої не було меж.