Показати повідомлення окремо

Київ просить МОЗ прискорити з`ясування причин отруєння дітей у санаторії "Перлина Карпат"

09.07.2009, 09:09   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Головне управління освіти й науки Київської міської державної адміністрації просить Міністерство охорони здоров`я прискорити з`ясування причин отруєння дітей у санаторії "Перлина Карпат" у Закарпатській області. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

"Головне управління освіти й науки звертається із проханням прискорити з`ясування причин отруєння й поставити питання перед відповідними правоохоронним органами щодо притягнення до відповідальності винних в отруєнні дітей", – йдеться в повідомленні.

За попереднім даними, розглядається кілька версій отруєння: сніданок або обід у санаторії "Перлина Карпат" чи сухий пайок, який діти одержали в санаторії.

У повідомленні також зазначено, що в цей час із лікарень Львова виписані всі діти й дорослі, які постраждали.

5 липня прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості працівників санаторію "Перлина Карпат", внаслідок чого сталося масове отруєння дітей, 69 з яких були госпіталізовані.

Нагадаємо, група дітей з 240 осіб (жителі Києва), а також 16 супровідних дорослих в 18.30 4 липня виїхали зі станції "Карпати" (Мукачівський район Закарпатської області), де діти відпочивали з 21 червня в санаторії "Перлина Карпат". Під час подорожі в них з`явилися ознаки захворювання шлунково-кишкового тракту.


Источник: Київ.proUA.com