Гадалки отзывы краснодар у нас

Смотрите гадалки отзывы краснодар у нас.

www.gadanie-krasnodar.com

Показати повідомлення окремо

Прокуратура Закарпаття порушила кримінальну справу проти працівників санаторію

07.07.2009, 07:16   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

5 липня, прокурором Мукачівського району Закарпатської області порушено кримінальну справу за фактом службової недбалості службових осіб комунального підприємства «Санаторій «Перлина Карпат» (ст. 367 ч. 2 КК України). Про це повідомила вчора прес-служба прокуратури області.

Службові особи комунального підприємства «Санаторій «Перлина Карпат» 4 липня неналежно виконували свої службові обов’язки щодо забезпечення контролю за харчуванням дітей, перевірки якості та терміну зберігання продуктів харчування та дотримання санітарно-гігієнічних і технологічних правил при приготуванні страв. Це й призвело до масового отруєння 65 дітей та 6 дорослих. Згадані факти, за інформацією старшого помічника прокурора області з питань захисту прав і свобод неповнолітніх Наталії Кузан, були встановлені під час дослідчої перевірки.

Неякісну продукцію, термін зберігання якої закінчився, було негайно вилучено.

Зразки вилучених продуктів харчування надані для дослідження в Закарпатську обласну СЕС, яка надасть результати досліджень протягом тижня.

Крім цього, за словами Наталії Кузан, вилучено документи на придбання продуктів харчування, допитано низку осіб-свідків, проведено інші першочергові слідчі дії.

Слідство по даній кримінальній справі перебуває на контролі прокуратури області.