Показати повідомлення окремо

Податковою міліцією вилучені робочі гральні апарати

07.07.2009, 06:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Незважаючи на заборону грального бізнесу згідно з Законом України «Про заборону грального бізнесу», який набрав чинність 25 червня 2009 року, податкові органи виявляють діючі гральні апарати.

Так, 01.07.2009р. працівниками Виноградівського міжрайонного відділу податкової міліції ДПІ у Виноградівському районі під час відпрацювання в кафе у м. Хусті виявлено дев'ять гральних апаратів "POKER" без ліцензій на право зайняття підприємницькою діяльністю у сфері грального бізнесу та документів, що засвідчують їх власника або походження. Всі гральні апарати в робочому стані. Гральні апарати орієнтовною вартістю 13тис.грн. вилучені та знаходяться на відповідальному зберіганні.

02.07.2009р. працівниками того ж відділу податкової міліції під час відпрацювання території обслуговування в приміщенні кафе у м.Берегові виявлено один гральний апарат "POKER" без ліцензії на право зайняття підприємницькою діяльністю у сфері грального бізнесу та документів, що засвідчують його власника або походження. Гральний апарат в робочому стані.

Гральний апарат орієнтовною вартістю 2тис.грн. вилучений та знаходиться на відповідальному зберіганні в ДПІ у Виноградівському районі. Матеріали обох знаходяться на вирішенні згідно чинного законодавства.

Нагадуємо, що згідно з Законом України «Про заборону грального бізнесу» видача ліцензій на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор припиняється, а видані ліцензії скасовуються.

З метою перевірки дотримання зазначеного Закону Державна податкова адміністрація у Закарпатській області звертається до громадян з проханням повідомляти про факти діяльності у сфері грального бізнесу за телефоном 61 29 84 (цілодобово) або за телефоном 61 60 04 (в робочий час).