Показати повідомлення окремо

Контрабанда цигарок за 750 гривень коштувала українцю "Ауді А-4"

27.01.2009, 13:22   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Прикордонники Чопського прикордонного загону спільно з співробітниками Чопської митниці на Закарпатті 25 січня припинили спробу незаконного переміщення через українсько-угорський державний кордон тютюнових виробів.

Громадянин України намагався контрабандою переправити цигарки за кордон, сховавши їх у паливному баці автомобіля. Це коштувало чоловікові і товару, вартістю близько 748 гривень, і автомобіля марки "Ауді А-4" 1996 року випуску, - повідомив 26 січня ZAXID.NET прес-секретар начальника Чопського прикордонного загону Сергій Бровко.

За ініціативою прикордонників транспортний засіб було виведено з загального потоку для проведення поглибленого огляду. В результаті спільна прикордонно-митна оглядова група виявила 340 пачок незадекларованих цигарок з українською акцизною маркою, марки "LD BLU". Тютюнові вироби знаходились у паливному баці автомобіля в поліетиленових пакетах, доступ до яких став можливим після демонтажу кришки, до якої кріпиться паливний насос.
На підставі ст. 377 Митного кодексу України транспортний засіб, що використовувався для переміщення незадекларованих предметів через кордон України, вилучено. Його оцінили 95 641,80 гривень. Подальшу долю цигаркової контрабанди та транспортного засобу вирішуватиме суд.


Источник: "ZAXID.NET"